אמא שלי תמיד אומרת שלדברים טובים מתרגלים מהר ובתכל'ס היא צודקת לחלוטין.

נכון להיום, בואך 2012, אנחנו מוציאים מהכיס אייפון מכוסה היטב, עם מגן שמאפשר להפיל את הדבר העדין הזה בלי חשש גם במורדות נחל ג'ילבון, מחפשים ברשת את הקטע שהכי קורע אותנו, מראים לחבר טוב ויחד בוהים במסך הקטן ונשפכים מצחוק. אם עוצרים וחושבים לרגע, מגלים שכל הפעולות האלה נעשות בטבעיות מבהילה. זה נוח, זה פשוט, זה מעוצב נפלא וזה בעיקר עושה לנו טוב. אחרי הכל, מי לא אוהב חבילת בידור ניידת בתוך הכיס? האיש שהביא את הטכנולוגיה הכי מוטרפת ופנטזיונרית שיש לתוך הידיים שלנו, סטיב ג'ובס, הלך לעולמו.

תודה לך מר ג'ובס. תודה על שעות הצחוק וההנאה שכולנו שאבנו מקופסאות המדיה המתוחכמות שלך. בעולם שבו כל זאטוט מבין ברגע את המושג מסך נגיעה, לנו, אלה שגדלו עם קומדור 64, זה עדיין נראה חלומי לגמרי.  

ברבות השנים, מעבר להיותו גאון מחשבים בעל חזון אינסופי, ג'ובס הפך גם לחיית במה לא קטנה. הנה לפניכם רגעי הצגת האיי-פוד בפעם הראשונה. אם זה לא בידור במיטבו, מה כן?

 

כדמות מובילה בסצנת המיחשוב והטכנולוגיה לא הצליח להתחמק ג'ובס גם מביקורת קומית נוקבת ומצחיקה. באחד הקטעים המעולים שכולל אנימציה נהדרת הצליחו היוצרים לתאר באופן מבריק ושנון את קרב האימתנים בין סטיב ג'ובס לביל גייטס, המתחרה העיקרי. חכו לסוף, הוא גאוני במיוחד. 

 

האייפון 5, דור חדש למוצר הדגל של אפל, שרבים הניחו כי יושק בתחילת השבוע ונחלו אכזבה, גרר לא מעט תגובות מצחיקות ובעיקר ניסיונות לנחש איך יראה המוצר החדש. קבלו את הקטע הקומי הכי מדובר על החידושים האחרונים של מלך הסלולר. החזון והדמיון הפורה של ג'ובס עצמו הם מה שהופכים את המערכון הזה לפנינה אמיתית.