זה על ספיקר: SpeakApp

הלו? אני על ספיקר? ספיק-אפ (SpeakApp) הינה האפליקציה הנועדה לשפר את השיחה תוך כדי כך שהיא מאפשרת למשתמש שבה לדעת האם הוא נמצא על מצב ספיקר בצד השני של השיחה כשמדובר בשיחה נכנסת, וגם מבצעת את הדבר ההפוך גם בשיחה יוצאת, כשהיא תתריע בפני מישהו ישירות עוד על גבי המסך שמציג את השיחה הנכנסת לצד השני אם המשתמש המתקשר אליו מדבר דרך הספיקר או לא, כך חלילה לא תחששו לפלוט דברים מביכים תוך כדי שיחה.

את האפליקציה נדרשים כל החברים להתקין, משני הצדדים, כדי שהיא תעבוד ותזהה את מצב הספיקר לתקשורת טובה יותר בין המשתמשים. האפליקציה גם תתריעה האם המשתמש נמצא במצב Bluetooth, כך שניתן לדעת האם השיחה מתנהלת בדיבורית גם אם לא דרך הספיקר וכמו כן ישנם גם הגדרות פרטיות כך שניתן להחליט מתי לחשוף את האופן שבה הוא מדבר, ומתי לא. האפליקציה חינמית וזמינה למשתמשי האנדרואיד.

להורדה: אנדרואיד

SpeakApp
SpeakApp

 שיתוף סרטונים חברתי: Skype Qik

אתם בטיול, צילמת סרטון מגניב ואתם מתים לשתף בין מספר חברים, איך תעשו זאת? הכירו את סקייפ קיק (Skype Qik), אפליקציה מבית היוצר של סקייפ שמאפשרת לכם לשלוח סרטונים קצרים לקבוצה שהוקמה מראש. 

הסרטונים הקצרים מוצגים אחד אחרי השני בתוך הצ'אט באופן מוטמע המנוגן מתוך האפליקציה, ולמשתמשים יש אפשרות להגיב עם מגוון סמיילים ואימוג'י ואפילו לעשות לייק לוידאו. לאחר שבועיים שהסרטונים שנמצאים בתוך הקבוצה נמחקים אוטומטית כדי לחסוך מקום על המכשיר ולשמור על תיבת השיחה רעננה ומעודכנת. השימוש באפליקציה מאוד כיפי ואידאלי לקבוצות שנמצאות בקשר יומיומי. היא חינמית וזמינה לאנדרואיד ו-iOS.

להורדה: אנדרואידiOS

 

השועל ששונא גשם: Fox Hates Rain

משחק חביב ונחמד שמתאים לימים גשומים אלה הוא ללא ספק "Fox Hates Rain". עלילת המשחק מתרחשת בלב יער גשום שבו נמצא שועל בודד שלא כל כך אוהב את להתרטב - ועל המשתמש לעזור לו להתחמק מטיפות הגשם הרבות באמצעות הזזת האצבע על גבי המסך.

עם השלבים הגשם מתגבר יותר ויותר, כך שיש קצת אתגר ומספיקה טיפת גשם אחת קטנה כדי לסיים את המשחק ברגע אחד. הגרפיקה עוד נתונה לשיפור אך הוא מהנה וחביב עם אפשרויות שונות כמו שידור חוזר, שיתוף חברתי ועוד. המשחק זמין בחינם לבעלי מכשירי אפל.

להורדה: iOS

Fox Hates Rain
גם השועל לא אוהב גשם

 

עקוב אחרי: Boomerung

שכחתם את המכשיר בבית? אל דאגה, שלחו אל Boomerung מעין הודעת "שכחתי אותך" ומאותו רגע היא תאזין לשיחות נכנסות ותיידע אתכם שמישהו חיפש אתכם. האפליקציה פרי פיתוח ישראלי באה לעזרת המשתמש כאשר הוא מאבד שוכח את הטלפון שלו או אולי אף איבד אותו, במידה והתרחיש האיום קורה חלילה.

תחילה, על בעל הטלפון החכם לשלוח הודעת SMS אל המכשיר האבוד מטלפון של בן משפחה או חבר קרוב ובכך יכניס את האפליקציה לפעולה. האפליקציה תשלח את כל השיחות שלא נענו אל בעל המכשיר באמצעות הודעת SMS או דרך אימייל (ג'ימייל), כולל פירוט של איש הקשר שהתקשר ושעת ההתקשרות.

למשתמש יש את האפשרות לתת לאפליקציה פקודה שתתריע בפני אדם הבן אדם שמצא את המכשיר על כך שהוא נאבד ונדרש להחזירו. את פעולות האפליקציה ניתן לבטל אחרי שהמשתמש קיבל את המכשיר אליו בחזרה או מרחוק במידה והמשתמש מעוניין בכך. האפלקיציה אמנם לא בחינם (חמישה שקלים) אבל זה סכום פעוט כדי להסיר את הדאגות.

להורדה: אנדרואיד

Boomerung app
שכחתי אותך

 

במדורים הקודמים:

בררנים באוכל? האפליקציה הזו תשנה את חייכם
משחק החקרים הממכר