באיחור אופנתי מעט, לפנות בוקר (ה') עודכנה אפליקציית וואטסאפ למכשירי האייפון של אפל. הגרסה העדכנית מביאה למשתמשי iOS את השדרוג הגדול יחסית אותו סיפקה החברה למשתמשי אנדרואיד של גוגל לפני כשבועיים.

מעתה, יכולים משתמשי אייפון לקבוע התראות שונות לכל איש קשר וקבוצה. ניתן גם להשתיק שיחה ולא לקבל ממנה התראות כלל, גם עבור איש קשר בודד ולא רק עבור קבוצות, כפי שהיה עד עתה.

האפשרות החדשה זמינה בהחלקה ימינה על השיחה, בחירת האפשרות "עוד"' "פרטי איש קשר" או "פרטי קבוצה" ואז "עדכונים מותאמים אישית" והפעלת המתג.

 

תחת "הודעה חדשה" ניתן לבחור את צליל ההתראה לשיחה, ותחת "התראות" ניתן לכבות את ההתראות הקופצות בראש המסך על הודעות חדשות בשיחה.

 

יש לציין כי באפשרות ההשתקה, בניגוד לקבוצות בהן ניתן לקבוע פרק זמן להשתקה, בעת השתקת שיחה עם איש קשר בודד המשתמש יצטרך להיכנס באופן יזום ולבטל אותה.

חידוש נוסף מאפשר למשתמשים לסמן שיחות ככאלו שלא נקראו, באמצעות החלקה ימינה על ההודעה ובחירה באפשרות "סמן כלא נקרא".

בנוסף לשתי האפשרויות הללו, מרחיבה וואטסאפ את אפשרויות השיתוף במערכת ההפעלה של אפל, בהתאם לחופש הפעולה הגדול יותר אותו העניקה אפל למפתחים עם השקת הגרסה השמינית של iOS  לפני כשנה. כעת, יוכלו המשתמשים לשתף אנשי קשר ומפות ישירות מתוך האפליקציות המובנות במערכת, ללא צורך להיכנס לוואטסאפ תחילה. זהו אולי השינוי המשמעותי ביותר בגרסה החדשה של האפליקציה לאייפון.

מספר אפשרויות מינוריות יותר בגרסה החדשה כוללות אפשרות לחסוך מעט מצריכת חבילת הגלישה הסלולרית בעת ביצוע שיחות קוליות, ממשק חדש לחלונית שליחת התמונות והסרטונים ויכולת לגבות את הסרטונים יחד עם התמונות והשיחות בשרותי iCloud.

הכתבה התפרסמה במקור באתר TGspot

עוד ב-TGspot: