אין תמונה
כך זה נראה. תמונה מתויגת באינסטגרם

במהלך סוף השבוע הוסיפה אינסטגרם את אחת הפונקציות הפופולריות בפייסבוק - תיוג תמונות. עד היום הדרך היחידה להזכיר מישהו בתמונה היתה על ידי ציון שם המשתמש  שלו אחרי @ או האשטאג #. התיוג הזה הופיע רק בפוסט שצורף לתמונה ולא על גבי התמונה עצמה. נזכיר שאינסטגרם נמצאת בבעלותה של פייסבוק, כך שמדובר בצעד טבעי. השינוי זמין כבר עכשיו במכשירי אנדרואיד ו-iOS של אפל (אייפון, אייפד). אז איך עושים את זה?

אין תמונה
תמונה 1

השינוי מופיע בגרסה המעודכנת של אינסטגרם, גרסת 3.5. אם האפליקציה לא מתעדכנת אצלכם באופן אוטומטי עליכם להיכנס לגוגל פליי או אפסטור ולהוריד את העדכון ידנית.

בואו לפייסבוק של נקסטר

עכשיו כשגרסת האינסטגרם שלכם מעודכנת תוכלו לתייג אנשים בתמונות ולראות מי תייג אתכם.

כך מתייגים

אין תמונה
תמונה 2

אחרי שתצלמו את התמונה, אחרי הפילטרים ובשלב של הוספת הסטטוס, תתווסף גם אפשרות להוסיף אנשים (תמונה 1), Add People . אחר כך תצטרכו לבחור את האזור בתמונה אליו תרצו להוסיף אנשים (תמונה 2, Tap To Add People). אחר כך לרשום את שמו של האדם לפי שם בפרופיל האינסטגרם שלו (תמונה 3). אל תדאגו, אינסטגרם תעזור לכם ותשלים את השמות. אפשר למשוך את התג כדי לשנות מיקום, או לטפוח שוב על המסך למחיקה.

המתויג יקבל התראה ויוכל להשאיר או להסיר את התיוג וגם לדווח לרשויות אינסטגרם על פגיעה. 

כך מסירים תיוג

אין תמונה
תמונה 3

מלבד ההתראה שתקבלו כשמישהו יתייג אתכם, נוסף לעמוד הפרופיל שלכם באינסטגרם כפתור חדש בשם Your Photos שמאפשר לכם לראות את כל התמונות בהן תויגתם (תמונה 4).

אחרי שתיכנסו לשם תוכלו לבחור האם להשאיר, למחוק או לדווח על תיוג. את זה ניתן לעשות על ידי טפיחה על התגית בתמונה המתוייגת, משם ייפתחו אפשרויות של הסתרה, מחיקת התיוג וסימון כללי כתמונה בלתי הולמת.

אין תמונה
תמונה 4
שינוי הגדרות

אם אתם רוצים לקבל אפילו יותר שליטה על התיוגים, כדאי לשנות את ההגדרות. היכנסו לכפתור החדש “תמונות שלכם Your Photos (תמונה 4), לחצו על ההגדרות ( (תמונה 5), ושם בחרו אפשרות של הוספה אוטומטית או ידנית של תמונות בהן תויגתם על ידי אחרים לפרופיל שלכם (תמונה 6).

>> "להוריד 20 קילו בחמישה ימים" - כך עובדים עליכם באינטרנט

>> גורש מערב הסעודית בגלל שהוא חתיך מדי

 

אין תמונה
תמונה 5
אין תמונה
תמונה 6