הילדים חזרו לבית הספר לא מזמן, אך השגרה ממש לא הגיעה באופן סופי. ראש השנה פותח את תקופת החגים ואיתו מגיעות גם אפליקציות חגיגיות.

נושפים למיקרופון ותוקעים בשופר

במהלך ראש השנה הארוך נדרשים ההורים למצוא תעסוקה גם לילדים, ואין כמו אפליקציה טובה שתשאיר אותם מרותקים למכשיר במשך דקות ארוכות. אפליקציית Wake up World with a Shofar היא אפליקציה חינוכית שמקנה לילדים בני שנתיים עד שש את תכני החג בדרך חוויתית. היא מבוססת על סיפור בו בני הבית והצעצועים ישנים בבוקרה של השנה החדשה, והדרך להעיר אותם היא לתקוע בשופר.

 

בין שלבי הסיפור השונים יופיע שופר על המסך ואז יתבקשו הילדים לנשוף לעבר המיקרופון של הסמארטפון או הטאבלט, כאשר ככל שהנשיפה חזקה יותר - כך תהיה גם תרועת השופר. את הסיפור ניתן לשמוע גם בשפה העברית וגם בשפה האנגלית.

להורדה: iOSאנדרואיד

שרים בחגים

אם אתם יושבים סביב שולחן החג ומתלבטים איזה שיר לבחור, תוכלו להשתמש באפליקציית "שירי חג". האפליקציה מתעדכנת אוטומטית, לפי התאריך, בחג הקרוב ולפיו קופצת רשימת שירים השייכת לאותו חג. ניתן לצפות בכל מילות השירים. רק חבל שאין איזה קישור ליו-טיוב, איתו אפשר יהיה לצפות בביצוע ולשמוע גם מנגינה.

להורדה: אנדרואיד

עושים סדר בכרטיסי המתנה

מעסיקים רבים מעניקים לעובדיהם כרטיסי מתנה לקראת החגים. בעוד שלבעל יש כרטיס מתנה אחד, לאישה יש אחר, עוד אחד קיבלתם במתנה ממועדון צרכנות כזה או אחר וכבר יש בלאגן בארנק. מהי היתרה שנותרה בכל כרטיס? רוצים לקבל פירוט עסקאות שביצעתם בכרטיס?

אפליקציית "גיפטי" תעשה לכם סדר בכל כרטיסי המתנה. מצרפים באופן חד פעמי את פרטי כרטיסי המתנה. הפרטים נשמרים באופן מקומי רק על המכשיר, והאפליקציה תציג לכם בכל פעם את היתרה המעודכנת שנותרה בהם, כמו גם את פירוט העסקאות שביצעתם בהם.

להורדה: iOS | אנדרואיד

הווייז יורד לשטח

רבים יעדיפו לנצל את חופשת החגים בטיולים. אפליקציית Waze אולי תקח אתכם למקומות רבים בעולם בתנאי שאתם נוסעים בכבישים מסודרים, אך איזו אפליקציה תתאים לשימוש בשבילי טיולים המתאימים לרכבי שטח, אופניים או מסלולי הליכה? Trailze היא הפתרון.

 

לעת עתה, מעוצבת האפליקציה בצורה מינימליסטית וכוללת הוראות ניווט במסלולי טיולים רבים ברחבי הארץ. ממש כמו מצפן ומפה, תוכלו להשתמש באפליקציה במהלך ניווט כשהיא תצביע לאיזה כיוון עליכם להתקדם. אל מסלולים הרחוקים מכם תוכלו לנווט באמצעות אפליקציית ווייז ובתוך מסכי Trailze, בלחיצת כפתור, תוכלו להגיע גם אליה.

להורדה: iOS | אנדרואיד

לחנות אצל המשפחה

אפליקצית פולי שמתיימרת למצוא חניה במקומות מאתגרים, יזמה שירות חדש שמאפשר למארחים לשלוח לאורחים שלהם קישור למקום חניה. על פי ההודעה של פולי, המארח הודעה שמכילה את הכתובת, השעה וקישור שמציג מסלול ניווט, ובו רחובות בהם ניתן למצוא חניה בתוך תוך 10 דקות. בהצלחה לכם עם זה בערב החג.

 

להורדה: iOS | אנדרואיד