1. צוחק מי שנופל אחרון: בובת אלמו עם חוש הומור

נכון שבובות זה לילדים, אבל בל נשכח שמבוגרים הם ילדים שפשוט חיים כבר הרבה שנים. חוץ מזה שבובות הם עם מגוון: יש את אלה שאומרות איי לאב יו, יש כאלה שמבקשות אוכל ויש את אלמו, שכל מה שהוא יודע לעשות זה להיקרע מצחוק כמו שיכור קזחי שגילה שאשתו היא גם אחותו התאומה. הוא פשוט נופל, אשכרה נופל מכל בדיחה שתספר לו, וידוע שאין דבר מצחיק יותר ממישהו שלא מצליח להפסיק לצחוק, במיוחד אם המישהו הזה הוא בובה שעירה ואדומה.להביא בובת אלמו לילדים שלך או לבן של אחותך זה כמו לקנות פלייסטיישן 3 לאשתך: ברור שהמתנה הזאת בסוף תתגלגל אליך, שזה בסדר, כי ממילא רק אותך היא עניינה מלכתחילה.
כמה עולה: 399 שקל
כמה שווה: כל חבורה של סטלנים צריכה אלמו אחד בחבר'ה, שיצית אצלם פרץ של צחוק עד שלהם תכאב הלסת ולו יגמרו הבטריות.


2. המטר שימדוד לך לגובה: מטר אוטומטי של בלק&דקר

אין תמונה
מטר אוטומטי

כמה פעמים ניסית למדוד לעצמך והסתבכת בתפעול המטר החלוד שלך? בדיוק בשביל זה המציאו את המטר האוטומטי: בלחיצת כפתור הוא נשלף ונכנס בחזרה, למי שתהה כמה עצלן גבר יכול להיות. היתרון הגדול של המטר הוא שניתן למדוד איתו גובה: תניח אותו על הרצפה, תפעיל ותוכל למדוד את גובה התקרה שלך. מעבר לזה תוכל לעצבן את החתול וזה תמיד נחמד, וגם למדוד למטר זמנים (3 מטרים ב-20 שניות, אם אתה חייב לדעת).
כמה עולה: 300 שקל.
כמה שווה: בעיקר לאנשים שהעיסוק שלהם הוא מדידה (שיפוצניקים, קבלנים וכוכבי פורנו). בלק&דקר היא הרולס רויס של כלי עבודה, ולמטר יש סליל קשיח שלא מתקפל בקלות ומגיע ל-5 מטרים, בדיוק, הגובה של דירה טיפוסית בתל אביב.

3. הרמקול שיילך איתך לשירותים: רמקול נייד של Oregon

לקח לי כמה שניות להבין מה עושים עם הכדור הזה. לבעוט בו? חלילה - מדובר ברמקול כדורי איכותי להפליא, שמקבל מסרים ממשדר כדורי קטן עוד יותר אליו אפשר לחבר עד שלושה מכשירים: mp3, מחשב, רדיו, דיסק וכל דבר שמנגן מוזיקה.

אין תמונה
רמקול נייד
הרעיון: אתה מחבר את המשדר בנקודה אחת, ואת הרמקול יכול לגרור לאן שבא לך – החוצה לגינה ביום נעים, לגג כשבאים חברים, למיטה כשאחת מהם נשארת לישון, אפילו לשירותים לקראת ישיבה חשובה.
פתרון מצוין אם אתה מחזיק את כל המוזיקה שלך במחשב ורוצה להקשיב לה באופן איכותי בחדרים אחרים. הרמקול מקבל תדרים מכל שלט אינפרא אדום שיש לך בבית, כך שאפשר גם לשלוט בו מרחוק. מתחבר לחשמל או מופעל בעזרת שש סוללות בגודל c.
כמה עולה: 1,290 שקל.
כמה שווה: לגמרי. נוח לשימוש, אידיאלי למי שלא יכול בלי מוזיקה 24\7, ואיכות הסאונד מעולה יחסית לרמקול בודד. הוא אמנם לא נועד למסיבות - הווליום לא מאוד גבוה, וגם לא ניתן להעביר שירים – אבל מדובר בגדג'ט שישמש אותך לאורך זמן ויעשה כבוד לנגנים שרכשת במיטב כספך.

המוצרים באדיבות גאדג'טשופ, מתנות מקוריות