לאחר הצלחתו המסחררת של מקל הסלפי בעולם (והכשלון שלו להכנס למוזיאונים), היה זה רק עניין של זמן עד שמעמדים נוספים לטלפונים ולמצלמות שלנו יגיחו לאור העולם. מעמד חדש מסוג זה הוא ה-GekkoPod, יצור הכלאיים של מקל הסלפי ושל המעמד לטלפון שיש לכם ברכב.

gekkopod, גאדג'ט לסמארטפון (צילום: מתוך אתר הקמפיין)
צילום: מתוך אתר הקמפיין

היצור החמוד הזה מורכב מחמש רגליים קשיחות אך גמישות שמשמשות לתליה ולאחיזת טלפונים חכמים, מצלמות כיס ומצלמות גו-פרו בכל מקום. הן יכולות להיתלות על מקל, הגה, כידון של אופניים, רצועה של תיק, שולחן עבודה או אם ממש תרצו, סתם ליצור צורה של דמות אנושית עומדת.

נראה שהקהל אוהב את הקומבינציה, לראיה, ביום חמישי האחרון הוצע לראשונה למכירה בקיקסטארטר ותוך 12 שעות בלבד כבר עבר את יעד הגיוס שלו. עד כה נמכרו למעלה מ-50 אלף יחידות ברחבי העולם באמצעות קיקסטארטר ומפיצים נוספים. 

מי שחפצה נפשו במעמד שכזה יכול להזמין אחד בקיקסטארטר בסכום שבין 12-28 דולר לגקו-פוד בצבע ירוק, שחור או סגול. למתקדמים ישנם שני צבעים נוספים במהדורה מוגבלת – אחד בצבעי הסוואה והאהוב עליי, הזוהר בחושך. בימים הקרובים ישיקו גם גרסה עם תוספת של חיבור בלוטות' בתוספת של חמישה דולר.

סלפי כחול לבן

מי שמתלבט אם לתרום למיזם ולרכוש לעצמו גקופוד משלו אולי ישמח לשמוע שמאחורי הפיתוח עומד מוח כחול-לבן. הפיתוח הוא של חברה ישראלית ומשפחתית בשם 'צוקרים' המונה כיום שישה עובדים, ששלושה מהם הם בני משפחה: האב שלמה צוקר ושני בניו בועז ואלון.

בועז צוקר, מייסד ומנכ"ל חברת 'צוקרים' מסביר על הפיתוח החדש: "אנו מניחים את הטלפונים הסלולריים שלנו בכל מקום: על שולחנות עבודה, מתחת לכריות ובתוך הכיסים. הטלפון עצמו הוא טכנולוגיה מדהימה, אבל אנחנו אף פעם איננו יודעים היכן למקם אותו מבחינה פיזית. רצינו ליצור פתרון המעניק לנו את הגמישות והעמידות האולטימטיביים ומאפשר לנו לקחת את הטלפון לכל מקום ולממש כל הרפתקה, ללא חשש", מוסיף צוקר.

gekkopod, גאדג'ט לסמארטפון (צילום: מתוך אתר הקמפיין)
צילום: מתוך אתר הקמפיין

 

שמעתם על גאדג'טים חדשים? ספרו לעדי רם בפייסבוק