לשמוע מתחת למים

מעוניינים להאזין למוזיקה החביבה עליכם גם בתוך הבריכה? נסו את הרמקול של Earson אשר טוען לעמידות לא רק בפני מים, אלא גם נגד אבק, נפילות וזעזועים ומתאים לשימוש גם במקרה של גשם זלעפות. העיצוב שלו מציג גריד מטאלי, והוא מסוגלים לעמוד באופן יציב על משטחים שונים. הרמקול פועל על קישוריות בלוטות' אלחוטית וכולל בנוסף גם  מחבר אזניות סטנדרטי של 3.5 מ"מ ויכול לשמש גם כדיבורית לכל דבר. הסוללה שלו אמורה לאפשר שימוש של כחמש שעות רצופות.

מחיר: כ-90 שקלים; לרכישה.

 

פתרון לרמקול קטן ופשוט יותר מיועד למעשה בשימוש במקלחת, אבל סביר להניח שהוא גם עמיד גם בפני מקורות מים אחרים, ואפשר במקרה הצורך להצמיד אותו לדופן של בריכה למשל. העיצוב שלם עגול, קטן וקומפקטי, והוא מכיל קישוריות בלוטות' אלחוטית שמסוגלת להגיע לטווח של עד עשרה מטרים. הוא מצריך שלוש שעות הטענה בלבד, אבל מסוגל להפיק אודיו במשך שש שעות ברציפות. הרמקול תואם לכל מכשירי אפל, סמסונג גלקסי, אקספריה, HTC ועוד ומתחבר בקישוריות בלוטות'.

מחיר: כ-35 שקלים; לרכישה.

גאדג'טים לקיץ
מסוגל להגיע לטווח של עד 10 מטר

 

הרמקול הבא גם כן מיועד לשימוש במקלחת כאשר הוו שבקצה מאפשר לתלות אותו על הדלת ללא חשש. יחד עם זאת, החברה לא ממליצה להטביל אותו  לחלוטין בתוך מים, כך שהוא ככל הנראה מסוגל לספוג כמה טיפות פה ושם אבל לא להתפרע. הרמקול מתפקדים גם כרדיו FM ומכיל קישוריות בלוטות', סוללה שמחזיקה שש שעות שימוש ולחצני שליטה על עוצמת השמע ומעבר בין רצועות השירים.

מחיר: כ-100 שקלים; לרכישה.

גאדג'טים לקיץ
נראה כמו טיפה, אך לא מומלץ לטבול

 

אקווה-סמארטפון

אם אתם רוצים להאזין למוזיקה, לצלם, לקרוא אימיילים או לשוחח בטלפון בזמן שאתם במים, הנרתיק הזה עשוי לאפשר לכם לעשות את זה ללא חשש. הוא עשוי מפלסטיק PVC שאמור למנוע חדירה של מים, לצוף במקרה שהוא נופל ולאפשר שימוש במסך המגע גם כשהמכשיר נמצא בתוכו. בנוסף מצורפת רצועה שמאפשרת לתלות את הנרתיק על הצוואר כדי שלא ילך לאיבוד, וניתן להשתמש בו עד לעומק של כעשרים מטרים.

יחד עם זאת, החברה מזהירה מפני שימוש במים חמים מדי, כמו לדוגמא במעיינות חמים. לפני שאתם צוללים עם הטלפון לים, אנחנו ממליצים לבדוק כי הנרתיק סגור היטב.

מחיר: כ-10 שקלים; לרכישה.

גאדג'טים לקיץ
מים? כן. מים חמים? פחות

 

נגן MP3 עמיד במים

למי שמעוניין להאזין למוזיקה בזמן שהוא שוחה, גולש או משתעשע בבריכה, נגן ה-MP3 הזה מציע בדיוק את זה - מדובר על גאדג'ט קטן וקל (92 גרם בלבד), שמגיע עם תופסן לבגדים, אוזניות עמידות בפני מים וכיסויי סיליקון, ואפשר להיכנס איתו למים ללא חשש. נפח האחסון שלו הוא אמנם רק 4GB, אך זה צריך להספיק לכם לכמה עשרות רבות של שירים שינעימו את שהותכם בים או בבריכה. בנוסף מכיל הנגן גם רדיו FM, והוא אמור להחזיק במשך 8 שעות שימוש רצוף.

מחיר: כ-65 שקלים; לרכישה.

גאדג'טים לקיץ
שלא ישעמם בזמן השחייה

 

עם היפות שלי בתוך המים

מי שלא מכיר את מצלמת האקסטרים המפורסמת גו-פרו, אז יש לה מתחרה ולא אחת הטוענת שהיא מסוגלת לעשות אותו הדבר בפחות כסף. כן, יש את SJ400 המקורית, יש גם את ה-Xiaomi Yi שזה עתה יצאה, וגם יש חיקוי זול עוד יותר שקשה להמליץ עליו, אבל הכל שאלה של איזה צלמים אתם והאם המצלמה לפאן או לצילום מקצועי. כולן תומכות בצילום בעומק של עד 30 מטרים, עם יכולת צילום וידאו ברזולוציית HD 1080p (למשך של 60 דקות) וצילום תמונות באיכות 12 או 16 מגה פיקסל (בשאומי), כך שצילום מתחת למים זה היכולת העיקרית שלהן. יש גם כרטיס הרחבה, יציאת HDMI וסוללה נטענת שניתן לשלוף במידת הצורך. אז במי תבחרו?

SJ4000  המקורית: כ-360 שקלים; לרכישה

Xiaomi Yi :כ-350 שקל; לרכישה + כיסוי נגד מים.

גאדג'טים לקיץ
לצלם מתחת למים בלי לפחד

 

מטען סולארי נייד

האמת שלא ברור למה הגאדג'ט הבא צריך להיות חסין בפני מים, אלא יותר במקרה של אבק או חול הוא החשוב כאן, אבל בכל מקרה - מדובר על סוללה ניידת להטענת הטלפון בנפח 5,000mAh  או 12,000mAh  אשר היא בעצמה נטענת באופן סולארי דרך קרני השמש (במשך כ-5 עד 7 שעות). המכשיר מסוגל להעניק לכם כמה שעות טובות של חיי סוללה אם אתם תקועים באמצע טיול קמפינג ללא שקע חשמלי בסביבה. בנוסף הוא מכיל פנס בתאורת LED ושני חריצי USB להטענה בו זמנית של שני מכשירים.

מחיר: כ-67 עד 109 שקלים; לרכישה.

גאדג'טים לקיץ
מטען שאוהב שמש ומים

אוזניות אלחוטית עמידות במים

אם תרצו רק להשהות במים עם אוזניות מתאימות, אז יש אפשרות שונה כמו אוזניות ה-Bluetooth הבאות. אלו יוכלו להתחבר לכל מכשיר תומך בקישוריות אלחוטית בין 10 ל-20 מטר, להתלבש מאחורי האוזן לאחיזה מיטבית וגם לשמש כדיבורית אישית. האוזניות שוקלות 20 גרם בלבד ומסוגלות לספק עד 6 שעות שיחה או 150 שעות המתנה. כך תוכלו להשאיר את הטלפון בסביבה הקרובה ולקפוץ למקלחת קצרה או שיחה בבריכה.

מחיר: כ-85 שקל; לרכישה.

אוזניות עמידות למים
אוזניות עמידות למים

פתרון נוסף למי שמחפש אוזניות אלחוטיות ובעיקר למוזיקה הן אלו המסוגלות לפעול בתקשורת אלחוטית עם סוללה לעד 10 שעות ניגון. האוזניות מאפשרות שימוש מתחת למים בלי חשש או בימים גשומים במיוחד. מבנה הסיליקון נתפס היטב באוזן כך שהוא מתאים גם לריצות, אם כי אלו לא תומכות בשימוש בזמן שיחה ובשביל זה תאצלו עדיין לשלוף את הנייד החוצה.

מחיר: כ-60 שקל; לרכישה.

אוזניות עמידות למים
אוזניות עמידות למים