המתקפלת שמגיעה עם מטען USB ו-GPS

מזוודה חכמה, barracuda (צילום: barracuda)
מזוודה חכמה, barracuda | צילום: barracuda

אם לא מספיק שאני שונאת לארוז, הוסיפו לכך את העובדה שעל מנת להוציא את המזוודה הרצויה, עלי לטפס על סולם ולחלץ אותה מהבוידעם (ולא, זו אינה מטאפורה). כנראה שאני ממש לא היחידה ״שסובלת״ מבעיית אחסון מזוודות, שכן פרויקט מימון המונים בקיקסטארטר, שכבר עבר ממזמן את סכום היעד שלו, מציג מזוודה מתקפלת וחכמה במיוחד. בתוך 10 שניות בלבד תוכלו לקפל את מזוודת ה-Barracuda ולאחסן אותה מתחת למיטה או הספה, כפי שהתרגלתם לעשות עם מחצלות או כיסאות מתקפלים למיניהם.

המזוודה (יותר נכון לומר ״טרולי״) אידיאלית עבור אנשי עסקים או כל אחד אחר שנוהג לשאת עימו את המחשב הנייד. Barracuda מגיעה עם מגש מתקפל, קצת כמו זה הקיים במטוסים, אשר תוכלו לפתוח בכל רגע נתון ולהשתמש בו בכדי לשלוח מייל או לצפות בסרט בזמן ההמתנה לטיסה. חכו, זה עוד ממשיך; המזוודה בעלת ידית ארגונומית, שתאפשר לכם להתרוצץ בשדה במהירות ובלי להיפצע בדרך. כל עמדות ההטענה בשדה תפוסות? אין בעיה, שכן המזוודה מגיעה עם מטען USB מובנה שאמור לספק עד כ-5 הטענות. פיצ׳ר אחרון חביב וחשוב במיוחד הוא GPS מובנה, אשר יאפשר לכם לאתר את המזוודה בכל רגע נתון, כך שאם השרוול כבר ריק והמזוודה שלכם טרם הגיעה, תוכלו לדעת האם להתייאש או להמתין עוד קצת שכן היא אכן הגיעה ליעד.

עוד ב-Geektime:

כאמור מדובר בקמפיין קיקסטארטאר שטרם הסתיים, אך כבר הספיק לגייס כ-784,384 דולר, כאשר סכום היעד הסתכם ב-20,000 דולר. המהדורות המוזלות של המזוודה אזלו במלאי, כך שכעת מחירה של מזוודה בודדת הוא 230 דולר (לא כולל עלות שילוח של 99 דולר), ומועד השילוח המתוכנן של אלו הוא נובמבר 2015.

לעמוד הקמפיין ורכישה

 

Trunkster – היו שלום רוכסנים נתקעים

המזוודה החכמה נטולת רוכסנים, מה שמצד אחד חוסך לכם את המבוכה שבפתיחת המזוודה באמצע השדה על מנת להכניס או להוציא את המעיל, ומצד שני הופך אותה לבטיחותית הרבה יותר. Trunkster נסגרת באמצעות תריס, אשר יפתח אך ורק באמצעותכם. במידה ולצורכי אבטחה ידרשו לפתוח את המזוודה, ניתן לעשות שימוש במנעול הקומבינציה, אותו כל אחד יכול לפתוח. מעבר לדלת המשוכללת, המזוודה מגיע עם משקל שיאפשר לכם להגיע מוכנים לפני השקילה בעמדת הצ׳ק אין, מטען USB עם קיבולת 10,400mAh שביכולתו להטעין אייפון כ-8 פעמים ו-GPS מובנה, לאיתורה בכל רגע נתון.

אז כמה עולה התענוג? הזמנה מוקדמת של גרסת הטרולי, 22 אינץ׳ עולה כ-325 דולר, לא כולל התקנת GPS שתעלה לכם כ-40 דולר נוספים (במידה ותבחרו להוסיפו). המזוודה קיימת גם בגרסה מוגדלת של 27 אינץ׳ (אותה תידרשו כמובן לשלוח אל בטן המטוס), אך זו מגיעה עם ביצועים פחותים של משקל מובנה, ואופציה להוספת GPS תמורת 40 דולר גם כן, ותעלה לכם כ-350 דולר. מכיוון ומדובר בפריט גדול, גם עלות השילוח תעלה לכם בין 105 ל-120 דולר, והצפי להגעתן של המזוודות לרוכשים הוא בסתיו 2015.

להזמנה מוקדמת

מזוודה חכמה, Trunkster (עיבוד: Trunkster)
מזוודה חכמה, Trunkster | עיבוד: Trunkster

מזוודה על גלגלים

מדובר במעין הכלאה של מזוודה עם קורקינט חשמלי או קטנוע, שתאפשר לכם לרכוב בטרמינל וליהנות כמו ילדים. הטענה של שעתיים תאפשר לכם נסיעה של 10 ק״מ במהירות של עד 20 ק״מ לשעה. הקורקינט מתקפל בקלות, כך שלא תצטרכו להזמין מושב נוסף במטוס בשביל שיהיה לו מקום. משקלה של המזוודה הוא 7.9 ק״ג, מה שמותיר לכם גרמים בודדים של תכולה שתוכלו להוסיף, אלא אם חברת התעופה אינה מחמירה מידי במגבלותיה. כמו כן ניתן להוסיף מטען USB או פאנלים סולאריים תמורת 100 דולרים נוספים. מחירה של מזוודת הקורקינט הוא 599 דולר (או 699 דולר לזו עם הפאנלים).

לעמוד המוצר

מזוודה חכמה, Coolpeds (צילום: Coolpeds)
מזוודה חכמה, Coolpeds | צילום: Coolpeds

פורסם במקור ב-Geektime