כמו בכל שנה, בערב כיפור יוחשכו רוב הערוצים ושירותי ה-VOD של ספקיות התוכן והטלוויזיה השונות. למי שרוצה, עדיין אפשר למצוא גם לא מעט תוכן לצפיה במרחק לחיצה.

מה ייסגר ומה יישאר פתוח?

ערוצי הבית של הוט, yes, פרטנר וסלקום TV לא יפעלו במהלך יום הכיפורים ובהתאם לרשיון שלהן. הערוצים יוחשכו בהדרגה עד לשעה 16:00, ויחזרו בצאת כפור, לקראת השעה 20:00. ערוצים זרים - כמו דיסקברי ונשיונל ג'יאוגרפיק - ימשיכו לשדר ללא תרגום. כל החברות יסגרו את שירות ה-VOD. נקסט TV של הוט ו-STING TV של yes יוחשכו אף הם.

שירותים נוספים

אלא שלא הכל מוחשך לגמרי. אם הקלטתם תכנים לפני כניסת הצום, בסלקום, פרטנר, yes ו-STING TV מציינים כי תוכלו ליהנות ולצפות בהם במהלך יום הכיפורים. במקביל, גם שירותי ה-CATCH UP, שמקליט אוטומטית את כל הערוצים עד שבועיים אחורה, ימשיכו להיות זמינים. מה עוד? 

ב-yes מציינים כי יהיה ניתן להוריד תכנים משירות ה-VOD גם לפני כניסת הצום, והם יהיו זמינים לצפייה במהלך יום כיפור ויש אף קטגוריה מיוחדת "לצפיה בחגים".

יוטיוב ונטפליקס

נטפליקס, שמציעים לא מעט תכנים מתורגמים וגם כאלה ישראלים, ימשיכו להציע את השירות שלהם כרגיל משום שהם לא כפופים לרגולציה, ומדובר בשירות אינטרנטי שהנהלתו נמצאת בחו"ל, בדיוק כמו אתר יוטיוב שמציע תוכן שגם יכול לשרוף לכם לא מעט זמן. מחפשים המלצות לנטפליקס? תומר קמרלינג, מבקר הקולנוע שלנו, יסדר אתכם ממש פה.

בחודש שעבר  יוטיוב השיקה את שירות יוטיוב פרימיום, ומנויי השירות יוכלו להשתמש באפליקציית הסרטונים הפופולרית ללא פרסומות, וגם תוך כדי שימוש באפליקציות אחרות. בנוסף, השירות למנויים מאפשר הורדת סרטונים למכשיר כדי לצפות בהם במועד מאוחר יותר, גם ללא חיבור לאינטרנט – בדומה לשירותי סטרימינג אחרים, כמו נטפליקס.