בימים האחרונים ננעלה תערוכת הצעצועים החשובה ביותר בעולם בניו יורק, בה הוצגו שלל של צעצועים עתידיים שיכבשו את השוק. בין היתר, ניתן היה לראות שם כלב רובוטי שמסוגל להבין פקודות קוליות ולהגיב אליהן. כך למשל, ניתן לומר לו "תגלגל" או "יש כאן סנאי", והכלב יגיב בהתאם. בנוסף מכיל הכלב מצב התכרבלות שדורש ליטוף, והמחיר: 100 דולר בלבד.

מוצר נוסף הוא מסכה שמכילה משקפי AR של איירון מן אשר מאפשרת להלחם באויבים, באמצעות הכנסת סמארטפון למסכה ושליטה באמצעות כפפה שהיא הבקר. המסכה תצא לשוק באפריל ותעלה רק 50 דולר.

בתערוכה הוצגו גם ארקידיים פצפונים שעולים 20-25 דולר ליחידה, אשר הושקו עם משחקים מוכרים כמו פולשים מהגלקסיה, פקמן, מיס פקמן ופולשים מהחלל. הם מחקים את משחקי הווידאו הגדולים וניתן לשחק בהם באמצעות האצבעות, כאשר הם גם משמשים כמחזיקי מפתחות.

אך המוצר הכי חדשני היה למעשה הטורבו ג'טס - גלגליות עקב חשמליות שמרכיבים על הרגליים וניתנים לנעילה על כל נעל ספורט, ובאמצעותן אפשר פשוט להתגלגל בנסיעה אישית. הן מונעות על ידי סוללה שמאפשרת חצי שעה של נסיעה רצופה במהירות של עד 16 קמ"ש, כאשר הטעינה לוקחת בין 4 ל-3 שעות. המחיר: 120 דולר.