טמגוצ'י
"חיית המחמד" הכי אהובה בשנות ה-90

אם אתם מרגישים לפעמים בודדים לגמרי בעולם הדיגיטלי ומחפשים מישהו לטפל בו ולדאוג לו, לחברת Bandai היפנית, יש פתרון מושלם, או לפחות כזה שיעביר לכם את שעות הבדידות. החברה, העומדת מאחורי צעצועי הטמגוצ'י שכבשו את העולם במחצית השנייה של שנות ה-90, מתכננת לחגוג למותג יום הולדת 17 בעזרת סדרה מחודשת של חיות המחמד הווירטואליות.

עוד NEXTER כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו

הצעצועים החדשים, שעונים לשם Tamagotchi Friends וישווקו ברחבי העולם החל מהחודש הבא, נראים בדיוק כמו לפני 17 שנה, כאילו לא התבגרו אפילו ביום אחד. אך הם כן כוללים כמה חידושים. ראשית, הם מצוידים בטכנולוגיה המאפשרת להם לתקשר ביניהם, כך שקירוב של שני מכשירים יאפשר לבעליהם ליצור "פגישת משחק" בין שתי חיות המחמד. בנוסף, מלווה הדור החדש של הצעצועים ברשת חברתית רשמית בה יכולים בעלי החיות לתקשר דרך אתר האינטרנט של המותג. גם סדרת אנימה אופיינית מעורבת בסיפור, ואפילו אפליקציה לסמארטפונים שיצאה לכבוד יום ההולדת הקודם של המותג.

לדברי החברה, הצעצועים מיועדים לילדיהם של אוהבי הטמגוצ'י המקוריים, שקנו מהם מאז 1996 כ-79 מיליון יחידות (ואלה רק היחידות המקוריות, שלא כוללות את החיקויים). הצעצועים יימכרו קודם כל בארה"ב והחל מאביב 2014 גם באירופה, וייתכן ויובילו לגל נטישות של חיות מחמד אמיתיות או וירטואליות בצורת אפליקציות בסמארטפונים.

מחירם של מכשירי הטמגוצ'י לא נחשף, אך סביר להניח שהם יעלו דולרים בודדים.

הנה פרסומת שתזכיר לכם את הלהיט העתיק:

 

>> האמא נקמה במפיץ תמונות העירום של בתה

>> אירוניה: תמונות הטופלס של חברתו של מייסד סנאפצ'אט מציפות את הרשת