מכירים את אלה שמדברים כל היום לעצמם - סליחה, לאוזניית בלוטות' קטנה עם מקל כזה שיוצא מהאוזן לכיוון הפה, אבל מהצד השני נראים כאילו הם סתם משוגעים? בקרוב הם לא יהיו האנשים הכי מוזרים בשטח: חברת Bragi, חלוצת האוזניות האלחוטיות לחלוטין, הודיעה אמש (ד') שהחל מסוף החודש יוכלו אנשים לדבר איתה בעזרת מחוות מגע על הלחיים שלהם.

כפי שניתן לראות בסרטון, עדכון התוכנה החדש לאוזניות ה-Dash של החברה, שהחלו כפרויקט מימון-המון באתר קיקסטארטר לפני כשנתיים ויצאו בפועל בינואר 2016, מוסיף להן תכונה בשם MyTap. היכולת הזו מתבססת על החיישנים המשולבים באוזניות ומיועדים למדוד את הדופק באמצעות "הקשבה" לעור, ומסוגלים להרגיש/לשמוע גם כאשר טופחים באצבעות על הפנים.

הגרסה הראשונית של MyTap, שתגיע בגרסה 2.2 לתוכנת האוזניות שתצא ב-21 בנובמבר, תומכת בנגיעה כפולה בפנים להפעלת העוזרות הקוליות סירי באייפון וגוגל Now / Assistant באנדרואיד. גרסאות עתידיות של היכולת הזו מתוכננות לתמוך גם במענה לשיחה בהנהון, דחיית שיחה בניד ראש והעברת שירים במחוות מגע על הלחי.

מי שרוצה להיות בין המוזרים שידברו עם אצבע ליד האוזן, כמו בסדרות ריגול גרועות, צריך קודם להיפרד מ-280 דולר - מחירן של אוזניות ה-Dash. בנוסף, קחו בחשבון שחיי הסוללה שלהן עומדים על שלוש שעות בלבד, שאחריהן תצטרכו להכניס אותן לנרתיק הטענה שאותו אפשר לענוד סביב הצוואר.