לילה טוב. הרשתות החברתיות בימים האחרונים זה המקום הכי מגעיל בעולם. הפיד חוגג - אין מילה אחרת - על נאנסת בת שבע, כל אחד והאינטרסים שלו.

זה "טרור נטו. פיגוע מתוכנן היטב. גזר דין מוות למחבל הנתעב". אמר שר הביטחון לשעבר אביגדור ליברמן. מאיפה לך? משפט צדק מתארך יותר מללחוץ "שלח" על הציוץ. אבל את ראש המפלגה זה לא מעניין, וגם לא הילדה. יש לו אינטרסים - להוכיח לכולם שהוא עדיין ימין.

הוא בתחרות עם ראש הממשלה נתניהו שצייץ "האונס המזעזע של ילדה קטנה מטלטל את לב כולנו. על בתי המשפט למצות את מלוא חומרת הדין". צודק. זו הפעם השנייה שנתניהו מתייחס לאונס כלשהו. איזה קטע, גם בפעם הקודמת היה מדובר באונס של צעירה דווקא על ידי פלסטינים. נתניהו גינה, ואז הצעירה חזרה בה מהתלונה והודתה שזו תלונת שווא. נתניהו כתב אז: "לא היה נכון שאתייחס לנושא לפני מיצוי החקירה, ואני מצר על כך".

על מה שנתניהו לא מצר, זה שנשים קורבנות של אונס - מעניינות אותו רק כשאפשר לחגוג עליהן פוליטית ולהצטייר כאיש ימין חזק.  יאיר נתניהו השתמש באונס כדי להגן על אמא . ינון מגל השתמש בילדה כדי לצאת נגד ארגוני הנשים. וזה הציוץ הדוחה מכולם: "השמאל יגנה את המנהרה ואת הרקטה ואת המעשה, אבל אף פעם לא ערבים. וזה חולני". ריקלין צודק, זה חולני. חולני לחגוג על הילדה במלחמות הפוליטית האינסופית שלך.

מישהו מכם בכלל רואה את הילדה? את המשפחה שלה? לילדה לא משנה מי אנס אותה. היא צריכה תמיכה מהמשפחה ומהמדינה, גם צדק בבית המשפט. אחת מכל חמש ילדות או נערות תיאנס, רובן על ידי אנשים מהמגזר שלה. חברים וקרובים. יהודים, ערבים, דתיים, חילוניים. אז תוציאו, סליחה, את הראש מהתחת של עצמכם. ותפסיקו לרקוד על דם הילדה בקצב שהפיד מכתיב לכם. אתם יכולים לבחור להיות גם בני אדם.