אם הטלוויזיות של LG הרשימו אתכם, אבל אין לכם כוח לחכות לשנה הבאה כי לראות עליהן את שלושה וחצי הסרטונים ביוטיוב שתומכים באיכות שלהם - סמסונג חשבה עליכם וחסכה לכם עוד כמה חודשי המתנה. לקראת פתיחת תערוכת הטכנולוגיה IFA בברלין הציגה היצרנית הקוריאנית סדרת טלוויזיות ברזולוציה שאתם לא באמת צריכים, אבל אין סיכוי שלא תרצו.

הטלוויזיות החדשות אמנם מצוידות במסכי QLED, ולא OLED (המרשימה יותר לכאורה) כמו אלו של LG - אבל בניגוד ל-LG, את הטלוויזיות של סמסונג תוכלו לקנות כבר בסוף ספטמבר (בחו"ל, לארץ הן יגיעו מן הסתם יותר קרוב לחנוכה), ולא תצטרכו לחכות לשנה הבאה. בנוסף, מכיוון שהטכנולוגיה של סמסונג מעט פחות יקרה לייצור סביר להניח שהן יהיו זולות במעט מאלו של LG - אם כי עדיין יהיו יקרות הרבה יותר מטלוויזיות אחרות בשוק.

לדברי החברה, המסכים החדשים, שמגיעים בגדלים 65, 75, 82 ו-85 אינצ', כוללים בינה מלאכותית שיודעת לשפר את האיכות של תכנים קיימים כדי שיתאימו לאיכות הגבוהה יותר של המסך, כך שיהיה לכם ממה ליהנות עוד לפני שסדרות טלוויזיה יתחילו להצטלם באיכות הזו. חוץ מזה, יש תמיכה ב-HDR, בהירות מטורפת של 4,000 ניטים ותמיכה גם בשיפור איכות הסאונד של הסרטונים שאתם צופים בהם.

טלוויזיות נוספות שהציגה סמסונג כללו את The Wall - טלוויזיית MicroLED כמעט חסרת מסגרת, כך שניתן להצמיד כמה יחידות ממנה כדי ליצור מסך ענק ואינה מיועדת לבתים פרטיים, אלא יותר לקניונים ושלטי פרסומת; ודגם 49 אינצ' ל-Frame, טלוויזיה ביתית עם מסגרת מעוצבת, שמיועדת לפעול תמיד ולהציג ציורים ויצירות אמנות בזמן שאינכם צופים בה בתכני וידאו.

טלוויזיות 8K של סמסונג בתערוכת IFA 2018
הטלוויזיה חסרת המסגרת של סמסונג | צילום: סמסונג

עם הטלוויזיות החדשות של החברה מקווה החברה שתרכשו סאונדברים של הרמן-קרדון, אותה רכשה סמסונג בשנה שעברה.

כמובן שטלוויזיות הן לא הכל, ובתערוכת טכנולוגיה אי אפשר לא להציג מכשירי חשמל מכל הסוגים עם חיבור לאינטרנט וכל מיני גימיקים אחרים. אז החברה הציגה מקרר עם מסך מגע שמשמש לשליטה על מכשירים אחרים ועוזרת קולית שיודעת לזהות את הקול של כל אחד מבני המשפחה ולענות לו תשובות מותאמות אישית; תנור שממליץ על מתכונים ומסוגל לווסת את החום בשני התאים בו-זמנית לטמפרטורות שונות; ומכונת כביסה שמסוגלת לכבס את הבגדים בחצי מהזמן.