סלקום השיקה חבילת טריפל, חבילת תקשורת שלמה הכוללת אינטרנט, טלפון וטלוויזיה, הכל במחיר של 149 שקל לחודש. חשוב להגיד: מוצר האינטרנט כולל ספק ותשתית (מאחורי הקלעים סלקום משלמת לבזק על הקו). הטלפון כולל שיחות ללא הגבלה ליעדים נייחים וניידים. מדובר במחיר שובר שוק ונמוך מכל התחזיות.

קראו גם: סלקום שוברת את השוק הביתי: טריפל ב-149 שקל לחודש

מה היתרונות של המוצר?

יתרון אחד ובולט של החבילה הוא המחיר: 149 שקל לחודש זה זול משמעותית מכל הצעה שיש בשוק. יתרון שני הוא שכל השירותים מגיעים מספק אחד וחשבונית אחת. עד היום השירותים המתחרים מגיעים ממספר ספקים מה שיוצר ללקוח כאב ראש ובעיה בעת תקלה. הכי קרוב הוא הטריפל של HOT, אך גם בו צריך להתחבר לספקית אינטרנט בנפרד.

מהם החסרונות של המוצר?

ישנם כמה: ראשית, מחיר המוצר עולה אחרי שנה ל-169 שקל לחודש. שנית, המחיר הוא לממיר אחד. כל ממיר נוסף יעלה עוד 29 שקל לחודש. שלישית, ודנו בזה כבר לא מעט, חבילת הטלוויזיה של סלקום היא די רזה ביחס לחבילות השמנות של HOT ו-yes. צופים כבדים בטלוויזיה יכולים להרגיש בחסרונם של תכנים בסלקום TV, כמו סדרות מקור ישראליות וסדרות HBO אמריקאיות כמו משחקי הכס. מנגד, סלקום לא מקמצת גם בתכני פרימיום והיום הכריזה על תוכניות להרחבה משמעותית של היצע התכנים.

האם כדאי להצטרף למוצר של סלקום?

המוצר של סלקום בהחלט זול מכל אלטרנטיבה, ומי שאינו מכור לגמרי לזגורי אימפריה או פאודה, או מסניף משחקי הכס, מוזמן להתנסות במוצר. המחיר הנמוך יחייב את המתחרות בשוק להגיב. יכול להיות שנראה תגובה מעניינת מצד פרטנר בשבועות הקרובים, אולי גם מצד HOT ואולי מצד שחקנית אחרת.

 פורסם במקור ב-Themarker

עוד ב-Themarker:
דומינו'ס מציגה: להזמין פיצה עם אמוג'י
האמריקאים מוותרים על האזרחות – וגם על המסים