צפו בסיפורים המעניינים של 11.2 לאורך השנים (צילום: חדשות 2)
בקרוב גם רשת מעבדות לתיקון מכשירים ואפילו חבילות ביטוח | צילום: חדשות 2

רמי לוי לא עוצר - אחרי השקת מכירות הסמארטפונים הזולים באתר האינטרנט של רמי לוי תקשורת, מתכוונת החברה למכור את הסמארטפונים באותם מחירים גם בסניפי הסופרמרקטים שלה.

ביום חמישי האחרון, החלה הרשת למכור טלפונים חכמים במחירים נמוכים באתר האינטרנט של רשת רמי לוי תקשורת. גלקסי 3, שמחירו בחנויות הגדולות עומד על כ-3,000 שקלים, נמכר שם ב-2,140 שקלים. אייפון 5, שמחירו עומד על כ-4,000 שקלים בחנויות הגדולות, נמכר שם ב-3,190 שקלים. אלו מחירים שניתן למצוא בקלות בחנויות באתר זאפ, אולם בדרך כלל מדובר בחנויות קטנות ולא ברשתות גדולות.

בואו לפייסבוק של נקסטר

"כבר ביום הראשון למכירות הסמארטפונים המוזלים באתר מכרנו יותר מאלף מכשירים", אמר אלקי אלון, מנהל שיווק ומכירות ברמי לוי תקשורת. "מבחינתנו זו הצלחה מעבר למשוער, ובעקבותיה התקבלה ההחלטה להציע מכשירים במחירים דומים לכל הלקוחות, גם לאלה שאין להם כרטיס אשראי, או נתרגעים מלהזין אותו ברשת. כך שאותם סמארטפונים, שכבר היום מוצעים בסניפי הסופרמרקטים של רמי לוי במחירים גבוהים יותר, יוזלו למחירי האתר".

לדברי אלון, רשת רמי לוי תקים בחודשיים הקרובים גם רשת מעבדות לתיקון המכשירים ותמכור חבילות ביטוח לתיקון תקלות. "בחודשים הקרובים נפתח מעבדות שירות של טכנאים בכל סניפי הרשת, בשיתוף סלדון מעבדות. המעבדות יוכלו להתמודד עם התקלות הנפוצות. תקלות מסובכות יותר יישלחו לתיקון במעבדות אפל בחו"ל".

>> מכתב תודה לקורא רמי לוי