טייקון הצרכנות רמי לוי שוב מנמיך את הרף בשוק הסלולר. היום הוא השיק בחברת התקשורת שלו תוכניות ‘ללא הגבלה’ במחיר החל מ-19.90 שקל לחודש למשך שנה.

רמי לוי (צילום: אביב חופי)
לא מפסיק לשבור את השוק. רמי לוי | צילום: אביב חופי

לקוחות חדשים שיצטרפו לרמי לוי תקשורת החל מהיום יוכלו ליהנות משיחות והודעות ללא הגבלה וגלישה בנפח של 1 ג’יגה-בייט במחיר שהוזכר. מי שירצה חבילת גלישה גדולה יותר, בנפח 3 ג’יגה-בייט, ישלם 39.90 שקל לחודש וחבילה עם נפח גלישה של 5 ג’יגה-בייט תעלה 49.90 שקל בחודש. לאחר שנה, עולה המחיר בכל שלוש החבילות ל-89.90 שקל בחודש.

“גם שנתיים לתוך המהפכה, הלקוח הישראלי עדיין שבוי בקונספציה שבה המוצר של 'חבילת סלולר ללא הגבלה' אצל המפעילות הוותיקות הוא מוצר בעל ערך טוב יותר, גלישה מהירה יותר, נפח גלישה גדול יותר, קליטה טובה יותר ועוד", נכתב בהודעת החברה. "אנו מתחילים היום במהלך שתכליתו היא לשנות תפיסה שגויה זו".

קראו גם: מכשירי סמסונג גלקסי S5 נערמים במחסנים

המבצע החדש מגיע זמן קצר לאחר הודעת רמי לוי על הפעלת רשת הדור הרביעי לשימוש לקוחות החברה. הגלישה והשימוש ברשת נעשה על גבי תשתית המפעילה המארחת, חברת פלאפון, וזמין לכלל הלקוחות בעלי מכשירים תומכים ללא כל תוספת עלות מצד הלקוח. למעשה, ניתן לקבוע כי החבילות החדשות של רמי לוי תקשורת הן בין חבילות הדור הרביעי הזולות בעולם.

הכתבה התפרסמה במקור באתר TGspot