מיכאל גולן, הבעלים של גולן טלקום (וידאו WMV: עודד קרני)
"טריפל בארץ עולה 350 שקל לחודש, בצרפת, הוא עולה 30 יורו, שזה 150 שקל" | וידאו WMV: עודד קרני

הבוקר (א'), כינס מיכאל גולן, הבעלים של גולן טלקום, מסיבת עיתונאים כדי לחגוג שנה מאז כניסת החברה לשוק הסלולר ולהכריז על מספר חידושים ומבצע למצטרפים. המבצע החדש, לכבוד שנת פעילות של החברה, למצטרפים עד סוף חודש יוני כולל שיחות והודעות סמס ללא הגבלה (ללא חבילת גלישה ושיחות לחו"ל), במחיר של 50 שקלים לחודש.

המבצע פתוח ללקוחות חדשים וקיימים. מחודש יוני 2014 החבילה תהפוך אוטומטית ל"חבילת גולן טלקום" ללא הגבלה במחיר 99 שקלים לחודש. 

גולן טלקום בקשיים?

מוקדם יותר הבוקר, בתוכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל, התייחס גולן למספר הלקוחות שהצטרפו לשירות החברה "עד כה 260 אלף לקוחות הצטרפו לגולן טלקום, שזה אומר לקוח אחד בכל 2 דקות. אנחנו נמצאים בשני שליש מהדרך וצריכים להגיע ל- 350-400 מנויים", אמר גולן והתייחס לטענות המבקרים לפיהן החברה נמצאת בקשיים: "בתחילת הדרך אמרנו שאם נגיע למעבר מ- 260 אלף לקוחות זה יהיה טוב. זו תשובה לכל הציניות של המתחרים והעיתונאים, שממשיכים להגיד שאנחנו בלחץ ויש סימן שאלה על המודל שלנו. כל זמן שאנחנו עושים משהו, החברות הוותיקות יגידו שיש לחץ אצלנו, אבל חודש אחרי הן מנסות להעתיק מאתנו את המודל. הן רוצות שגולן טלקום לא תהיה על המפה, אבל אנו נמשיך להוביל את התחרות. אנחנו עדיין בתחרות - 260 אלף זה טוב מאוד אבל צריכים להגיע ל- 400 אלף. כל אחד שרוצה לחזק את התחרות במחירים, צריך להצטרף לגולן טלקום". 

בואו לפייסבוק של נקסטר

"ניתן לעשות שינוי בחברות התקשורת והטלוויזיה"

לגבי המחירים אמר גולן: "יש תמיד לאן לרדת. המחיר שלנו זול ושקוף, המחירים שלנו הם בלי כוכביות ואותיות קטנות. יש הבדל של 50 אחוז בין המחירים שלנו לבין כל המפרסמים האחרים" והתייחס לקושי של הלקוח הישראלי להתנתק מחברת הסלולר הקבועה שלו: "עדיין 60 אחוז מהאנשים לא עברו לחברה חדשה וגם לא ניסו לנהל משא ומתן להוריד את המחיר. אנחנו רק עדיין באמצע הדרך, רוב הישראלים עדיין לא נהנים מהמהפכה", אמר גולן ומיד התייחס לפרויקט הבא שלו - הוזלת מחירי חברות התקשורת "ללא ספק ניתן לעשות שינוי בחברות התקשורת והטלוויזיה – טריפל בארץ שזה קו טלפון, אינטרנט וטלוויזיה עולה 350 שקל לחודש, בצרפת, הוא עולה 30 יורו, שזה 150 שקל. למה באנגליה, צרפת וגרמניה עולה זול ופה עולה כל כך הרבה כסף? יש פה מיליארדים שלוקחים מהעם ואפשר להחזיר להם. אם יהיו את כל התנאים לזה, זה משהו שנבדוק בהמשך. אני מאמין בתחרות וחושב שהמחאה החברתית צודקת שיש יוקר מחירים פה ונמשיך לפעול".

>> מיכאל גולן: "נישאר על 99 שקל לעולם ועד"