מתנה לשישי - משחק מאמן כדורגל אישי (צילום: mako)
אילוסטרציה | צילום: mako

כדורגל הוא הספורט הפופולארי ביותר בעולם. לא משנה אם קיץ או חורף, אם גשום בחוץ או אם השמש מלטפת את השחקנים על כר הדשא - משחקי הכדורגל נערכים לאורך כל השנה ובכל רחבי הגלובוס. אם גם אתם אוהדים שרופים של קבוצה כזו או אחרת, משחקים כדורגל בשעות הפנאי או סתם מתעניינים בספורט הפופולארי הזה - כדאי שתנסו את האפליקציות הבאות.

שירי אוהדים מכל העולם

אוהדי כדורגל לא מסתפקים בהגעה לאצטדיונים וצפייה שקטה במשחקים. הם באים מאובזרים בפרטי לבוש עם סמלי וצבעי הקבוצה האהובה ויחד עם ארסנל שירים לא מבוטל. פתחי אפליקציית FanChants הקימו מאגר של כ-20,000 המנוני אוהדים מכל העולם. באפליקציה תוכלו לשמוע קטעים מוקלטים מאותם השירים, לקרוא את המילים (ולגלות שלא רק בארץ לא תמצאו ברובם משלב לשוני גבוה), לשמור המנונים של קבוצות מועדפות ועוד.

לצד האפשרות להקליט את המנון האוהדים של הקבוצה שאתם אוהדים, תוכלו למצוא באפליקציה גם ארבעה המנוני אוהדים של קבוצות ישראליות. ניתן גם לרכוש חולצות אוהדים של קבוצות שונות ישירות מהאפליקציה.

להורדה: אנדרואיד | iOS 

כל הסיכומים במקום אחד

לא משנה אם הספורט המועדף עליכם הוא כדורגל, כדורסל או כל ספורט אחר - סביר להניח שאתם עוקבים בדריכות אחר התחרויות והמשחקים השונים הנערכים סביב העולם. ועם כל כך הרבה התרחשויות בו-זמנית בתחום הספורט, ממש קשה לעקוב מי ניצח את מי ובאיזו תוצאה.

 

האפליקציה הישראלית 365Scores מרכזת מידע רב על קבוצות מכל העולם. באיזו תוצאה נגמר המשחק, סטטיסטיקות וסיכומים, תקצירי וידאו ועוד המון מידע על אירועי הספורט המועדפים עליכם, און ליין ובמהלך המשחק.

האפליקציה מרכזת מידע על 10 סוגי ספורט וב-26 (!) שפות, כולל עברית.

להורדה: אנדרואיד | iOS

האפליקציה שתארגן משחק עם החבר'ה

בבית הספר זה היה כל כך פשוט: ההפסקה הגיעה, הילדים התארגנו בזריזות ל-2 קבוצות והכדור החל להימסר מרגל לרגל בין שני השערים שבמגרש. אך עם השנים קשה יותר לארגן את החברים למשחק כדורגל: העבודה, המשפחה וסדר היום העמוס הופכים את המשימה לקשה במיוחד.

אפליקציית Gamepool תסייע בלוגיסטיקה המורכבת של טלפונים בין חברים, קביעת זמן נוח לכולם ומציאת מגרש פנוי. עם אפשרות להתחבר לחשבון הפייסבוק שלכם, תציע האפליקציה לקבוע את כל הדברים הללו באופן מקוון. ניתן לשלוח הזמנות למשחקים, ואף למצוא משחקים ציבוריים שאחרים ארגנו.

אנחנו אמנם לא מצאנו משחקים ציבוריים שארגנו אחרים, אך בהחלט מצאנו את הפוטנציאל הגדול שיש לאפליקציה בארגון משחקים בין חברי הפייסבוק או עם אנשי הקשר השמורים במכשיר. ניתן אף לתעד סטטיסטיקות מהמשחקים השונים שארגנתם, כך שתוכלו לעקוב לאורך זמן אחרי הישגי הקבוצות ולראות מה שווה "מועדון דיירי הרצל 13 כניסה ב'".

להורדה: אנדרואיד | iOS

כל קבוצה והאפליקציה שלה

איך מזהים מפתח אפליקציות שהוא גם אוהד שרוף של כדורגל? כשהוא מפתח אפליקציית אוהדים לקבוצה האהובה עליו. כאלה יש הרבה ולא כולן רשמיות ומקצועיות. לעומת זאת, יש כמה אפליקציות רשמיות של מועדוני האוהדים:

אפליקציית מכבי תל אביב: iOS

אפליקציית מכבי חיפה: אנדרואיד | iOS

וגם לאוהדי ברצלונה יש: אנדרואיד | iOS