מעבר לדגמים עם הבטריות הנמסות והמתפוצצות, חובבי נשק מצאו שימוש קטלני נוסף לאייפון. ה- Knight’s Armaments M110 iPod Touch mount הוא כיסוי קשיח הנתלה על רובי סער המאפשר להפעיל את האייפון (או אייפוד טאצ') בקלות בזמן השימוש ברובה.

אין תמונה
רק שאף אחד לא יתקשר אליי עכשיו

הכיסוי מותקן במקביל לכוונת הטלסקופית ומוצמד לרובה בצורה כזו שניתן להשתמש בו אפילו בזמן הירי. למה שתרצו להפעיל את האייפון בזמן הירי?

המטרה של המכשיר היא לא לצפות בסרטי מלחמה ולקבל השראה בזמן פתיחה באש אלא לתמוך באפליקציה  של החברה בשם "BulletFlight" המסייעת לפגוע בול במטרה. תצטרכו רק להזין את תנאי הירי: מהירות הרוח, מרחק ואת סוג הקליע, והאפליקציה תגיד לכם איך לכוון כדי לפגוע באויב. או בפחיות ריקות מחוץ לקרוואן שלכם.

האפליקציה נמכרת ב-12 דולרים אבל הכיסוי לאייפון שנצמד לרובה וכל השאר נמכרים בנפרד. מי יודע, אולי יש איזה מבצע באלבאמה ומחלקים רובים למאה הלקוחות הראשונים.

אין תמונה
נשארו לי רק עוד 14 חודשים לשלם עליו

 ואם אתם תוהים למה צריך להכניס את האייפוד לשדה הקרב אז לא תופתעו לשמוע שהמכשיר גם הציל, לכאורה, את חייו של לוחם בצבא האמריקני בעירק. קווין גאראד סיפר כי נורה בחזהו, בעת שהיה בסיור רגלי ברחובות תכרית, והאייפוד שהיה בכיס השכפ"צ ספג את עוצמת הפגיעה ברמה כזו שמנעה מהכדור לחדור לגופו.

 

אייפון - המדריך המלא