קונספט של אייפון 5
אייפון 5 בחודש הבא? אנחנו כבר לא יכולים לחכות

השמועות לגבי עיצוב האייפון הבא או בשמו הבלתי רשמי אייפון 5, לא מפסיקות לדלוף. עכשיו הגיע תורן של השמועות על תאריך החשיפה של המכשיר. הדיווח האחרון מגיע מאתר הטכנולוגיה הגדול Wired, לפיו מקור אמין בתעשיה טוען שהאייפון הבא יוצג בכנס של אפל ב-7 באוגוסט. יחד עם האייפון הבא, צפוייה גם להשתחרר מערכת ההפעלה הסלולרית החדשה, iOS 6, לכלל המשתמשים.

מה אומר ההיגיון?

למרות הדיווח האחרון לפי ההיסטוריה וההיגיון נראה שלאפל כדאי להשיק מוצר חדש בסדר גודל של אייפון 5 דווקא בתחילת הסתיו.

אייפון 4S הושק ב-4 באוקטובר באירוע "Let's Talk iPhone" של אפל, והתחיל להימכר כשבוע לאחר מכן. אייפון 4, נחשף ב-WWDC של 2010. הציפיות לגביי השנה הן שמכשיר האייפון הבא ייחשף בספטמבר-אוקטובר.

שחרור האייפון הבא בסוף ספטמבר-תחילת אוקטובר תהיה טובה עבור אפל, כיוון שאלו החודשים שפותחים את רבעון עונת החגים הנוצריים (הרבעון האחרון בשנה הלועזית). כמו כן, אנליסטים טוענים ששחרור אייפון 5 באוגוסט תהיה מתנה טובה לחזרה ללימודים, טענה רלוונטית גם עבורנו, הישראלים.

על פי השמועות, לאייפון הבא צפוי להיות עיצוב שונה מזה של האייפון 4 והאייפון 4S, הוא יכלול מחבר נתונים קטן יותר, מעבד מרובע ליבה או מעבד A5X כמו זה שבאייפד החדש, ועוד כמה וכמה שינויים, כאשר הבולט מביניהם הוא, בפעם הראשונה בתולדות החברה, מסך בגודל 4 אינץ'.

>> לכתבות נוספות ב-TGspot

>> כל הקונספטים הכי יפים של אייפון 5