לקראת השקתו של אייפון 5 (או כפי שאפל יחליטו לקרוא לו) כנראה באוקטובר הקרוב, מתהדקות השמועות סביבו, בינתיים החלו לדלוף כיסויים עתידיים לדגם החדש ששופכים אור על גודלו, שזהו ללא ספק אחד המאפיינים המסקרנים ביותר שלו. 

אתר איטלקי בשם Macitynet הגדיל ראש ופירסם גלריית תמונות של כיסויים חדשים לאייפון 5 בהשוואה לאייפון 4. (לצפייה בכל הגלריה קליק).

אין תמונה
אייפון 5 עוד לא הושק - אבל אתם כבר יכולים לקנות כיסוי

חשוב להסביר כי אותם כיסוי אייפון 5 לא נמכרים באופן רשמי על ידי אפל, אלא גופי צד שלישי. עם זאת  במשך השנים  היצרנים שלהם הפכו למקור אמין ולאינדיקטורים חשובים מאוד בכל הקשור למאפייני המכשירים העתידיים.

זאת כיון שהם משקיעים מאמץ ומשאבים רבים על מנת לקלוע באופן מדויק למידות המכשירים, על מנת לייצר כמוית רבות של כיסויים שיממכרו לפני וכמובן אחרי השקתם.

אין תמונה
כל הסימנים מצביעים על מכשיר עם מסך גדול יותר

כיון שכל טעות קטנה יכולה לעלות ליצרנים ביוקר, הם מגייסים מודיעין חזק שמדליף להם מידע חשוב אודות העיצוב והמידות של האייפונים החדשים. הם מתחילים למכור אותם לפני ההשקה וגם אחריה. 

האתר MacRumors רכש כיסוי כזה ובדק עליו את מימדיו אייפון 5, התוצאות הראו כי אורך המכשיר יהיה 4.7 ס"מ ורוחבו 2.6 ס"מ. מבחינת העובי נראה כי הוא יקבל צורה של "טיפה" עבה יותר למעלה (0.65 ס"מ) ודק בתחתית (0.3 ס"מ).

אין תמונה
גם אתם יכולים להזמין את הכיסוי מראש

ביולי האחרון דלף לרשת שרטוט כביכול של אייפון 5 שהראה נתונים שונים מעט מאלה שמתגלים לפי הכיסויים, אך עם זאת ניתן לומר כמעט בוודאות שלפי שני המקורות, מסך האייפון צפוי להיות גדול מ-4 אינצ' (בניגוד ל-3.5 אינצ' של אייפון 4).

מבחינת העובי האופציות הנבחרות הן שהאייפון העתידי יהיה 0.27 ס"מ בראש ו-0.21 ס"מ  בתחתית או לחילופין, 0.65 בראש ו-0.3 בתחתית. 

אין תמונה
השרטוט שדלף ביולי, מראה על מידות שונות מהכיסויים

>> זה סמארטפון או טאבלט? סמסונג מציגה מכשיר חדש ומהפכני

>> וגם: המשחקים הכי חמים בפייסבוק - בואו לשחק