אין תמונה
כולם מדברים על אייפון עם גב מפלסטיק, אז כנראה שיהיה אייפון עם גב מפלסטיק

חרושת השמועות על מכשיר האייפון והאייפד הבאים מעלה הילוך עם שני סרטוני יוטיוב חדשים שחושפים, כביכול, את המארזים של המכשירים החדשים.

השמועות שאפל עובדת על מכשיר אייפון חדש, מוזל ובעל מארז העשוי מפלסטיק אינן חדשות. במהלך החודשים האחרונים דיווחים, שמועות, תמונות וסרטונים צצים כמו פטריות אחרי הגשם וטוענים כי סוף סוף מדובר בחשיפה "ראשונה ובלעדית" למכשיר החדש בזמן אפל כהרגלה מעדיפה לשמור על זכות השתיקה.

אחד מהדיווחים המהימנים ביותר התגלה לפני כשבוע, כאשר במסגרת חקירה שביצע ארגון China Labour Watch אודות תנאי ההעסקה של העובדים במפעל הייצור פגטרון, חשף כבדרך אגב כי העובדים נמצאים בתהליך הייצור של מכשיר אייפון חדש העשוי מפלסטיק.

וגם:
>> גוגל מכריזה על כלי לאיתור מכשירי אנדרואיד אבודים
>> לשלוט על מזון לחיות מחמד מהסמארטפון, Pintofeed הופך למציאות

כעת, אתר 9to5Mac חושף שני סרטונים שהועלו ליוטיוב המציגים, כביכול, את האריזה החיצונית של מכשיר האייפון המוזל ואת הדור החמישי של מכשיר האייפד. בסרטון של מכשיר האייפון, שאורכו 23 שניות בלבד ומקוטלג תחת שם הדגם 5C בניגוד ל-5S לו ציפו המשתמשים, נעשית השוואה של המארז החדש לעומת המארז הישן של מכשיר האייפון 5.

סרטון הגב המסתורי של אייפון 5C: 

 

המארז המוצג בסרטון מציג חיפוי פלסטיק, והדגם מזכיר את מה שהופיע בדיווחים הקודמים. בעוד שייתכן שהעקביות בעיצוב מעידה על כך שאכן מדובר במכשיר האייפון החדש והמוזל, באותה מידה ייתכן כי מדובר בחיקוי שנעשה על בסיס השמועות שנחשפו עד היום – ואנו מציעים לכם לקחת מידע זה בערבון מוגבל.

בסרטון האייפד, שאורכו 29 שניות, ניתן לראות את המעטפת החיצונית של מה שמוגדר כביכול כמעטפת החיצונית של מכשיר האייפד הבא. גם כאן העיצוב תואם גם הוא לשמועות והדיווחים ששמענו עד היום, כאשר מבחינה חיצונית – מלבד שוליים צרים יותר לא נראה כל שוני או ייחוד בעיצובו לעומת הדורות הקודמים.

על פי "תכנית הפעולה" של אפל לאורך השנים האחרונות, צפויה החברה להכריז על מספר מוצרים חדשים במהלך הסתיו הקרוב, ככל הנראה במהלך חודש אוקטובר. הצפי הוא שלצד חידוש ליין מחשבי המקבוק אייר של החברה תציג זו גם את מכשיר האייפון המוזל לצד דגם מחודש של מכשיר האייפד. סביר להניח שבמהלך החודשים הקרובים נמשיך לראות עוד ועוד הדלפות, דיווחים, תמונות ואפילו סרטונים, אך כיאה לאפל היא לא תשחרר מידע עד לאירוע ההשקה עצמו – וכל מה שנוכל לעשות הוא להמתין בסבלנות.

סרטון הגב המסתורי של אייפד 5: 

 

הידיעה התפרסמה במקור באתר Geektime