גנבה אייפון והופשטה בציבור (צילום: Kotaku.com)
הצעירה מנסה להסתיר את גופה אחרי שבגדיה נקרעו על ידי ההמון | צילום: Kotaku.com

זה לא סוד שהסינים מאוד אוהבים את מכשירי האפל שלהם קצת יותר מאחרים ומוכנים לעשות לא מעט כדי להשיג אותם ומסתבר שגם כדי לשמור עליהם. 

האתר  Kotaku מדווח על סיפור די מזעזע, צעירה בשנות ה-20 לחייה ובחודש שני להריונה עברה חוויה טראומטית ומביכה מאוד אחרי שנחשדה כי גנבה אייפון.

לפי הדיווח אותה צעירה הגיעה בשבוע שעבר לחנות בגדים בעיר יונגקאנג שבסין. אחד מהלקוחות בחנות הניח את מכשיר האייפון שלו על הדלפק  והבחין שהוא נעלם בדיוק כשהיא בדיוק עברה באזור.

הלקוח התחיל במהומה והאשים את הצעירה בגניבה כשהחלק היותר מטריד היה שאנשים נוספים שהיו במקום, ככל הנראה בעלי החנויות הסמוכות, תפסו את הצעירה והחלו לחתוך את בגדיה במטרה למצוא את האייפון הגנוב.

בסופו של דבר, כפי שניתן לראות בתמונות ממצלמות האבטחה הצעירה נשארה רק במכנסיים כשהיא היא בוכה ונאלצת לכסות את גופה עם הידיים.

גנבה אייפון והופשטה בציבור (צילום: Kotaku.com)
התמונות שתועדו במצלמות האבטחה בחנות | צילום: Kotaku.com

גם המשטרה שהגיעה למקום זמן קצר אחרי שהאירוע הסתיים נהגה בצורה מטרידה למדי, היא עצרה דווקא את הבחורה שתחילה נשלחה לבדיקות רפואיות בבית חולים, שם גם אישרו הרופאים כי היא אכן בהיריון בחודש שני.

לאחר הטיפול היא הועברה לחקירה במשטרה. החוקרים לא הצליחו למצוא על גופה את האייפון הגנוב ונאלצו לשחרר אותה לדרכה. המשתתפים במהומה האלימה לא נעצרו ולא נחקרו.

>> הציעה למכור את בתוליה תמורת אייפון 4

>> וגם: צפו - דיברה בסלולרי ונפלה לתוך בור