התשובה לאחת השאלות הנפוצות בזמן האחרון נחשפת היום: הדגמים החדשים בסדרת הסמארטפונים של אפל יימכרו בישראל החל מעוד כשבועיים.

אייפון 7 ואייפון 7 פלוס יגיעו לחנויות ב-20 באוקטובר - יום חמישי בעוד שבועיים, ויומו הרביעי של חג הסוכות תשע"ז. ההשקה הזו מגיעה 34 ימים אחרי ההשקה העולמית - מעט יותר מאשר בשנה שעברה (שלושה שבועות), אך הרבה פחות מאשר בשנים קודמות.

מה שנשאר דומה לשנים האחרונות הוא המחיר: iStore, שרק לפני כשבועיים הכריזה על חתימת הסכם שהופך אותה למשווקת רשמית של מוצרי אפל בישראל, היא החנות הראשונה שחשפה את מחירי המכשירים אצלה: החל מ-3,800 שקל לאייפון 7 והחל מ-4,400 שקל לאייפון 7 פלוס. המחירים האלה דומים למחירי השקת האייפון 6s בישראל לפני כשנה, וגבוהים מאלה של המתחרה היקר ביותר, גלקסי S7, שהושק בישראל לפני כשבעה חודשים במחיר של כ-3,500 שקל.

כמובן ש-iStore לא לבד, ואפשר לנחש שחנויות אחרות יתחילו למכור את המכשיר גם הן באותו יום, כאשר רבות מהן יערכו "לילה לבן" בחצות שבין 19 ל-20 באוקטובר. אך טווח המחירים צפוי להיות דומה בכולן, כפי שהיה בשנים האחרונות. יש לציין כי הגרסאות הנמכרות ביותר של האייפון בישראל בדרך כלל הן לא הזולות ביותר, אלא אלה בעלות האחסון הבינוני, שעולות מאות שקלים יותר.