גייס במרמה 17 מיליון שקלים (צילום: חדשות 2)
"חג שמח". עכשיו קצת יותר אישי | צילום: חדשות 2

מאז שלכולנו יש יכולת לשלוח הודעות המוניות לכולם באמצעות וואטסאפ או סמס ללא הגבלה בתוכנית הסלולר, נראה שההתכתבות הפסיקה להיות דרך תקשורת אישית והפכה לעוד דרך לתקשר בקבוצות גדולות. אבל לפעמים אנחנו עדיין רוצים לצאת לאנשים תחושה שאנחנו מתייחסים אליהם כפריטים, ולא רק כחברים בקבוצה - גם אם זה לא בהכרח נכון.

Greet & Send היא אפליקציה ישראלית חדשה, שמאפשרת לעשות בדיוק את זה. "הרעיון הגיע בעקבות צורך שקיים אצל כולנו", מספר ל-NEXTER זיו פרדו, אחד משני יוצריה. הוא מסביר כי "במהלך חיינו, אנחנו נוהגים לשלוח במקרים שונים הודעות לחברים בתפוצה גדולה, כגון חגים, הזמנה למסיבות, להגיד תודה על השתתפות באירוע או מתנה או הולדת תינוק. עד היום נאלצנו לשלוח את ההודעות ללא התייחסות אישית, היות ולא היתה לנו אפשרות להוסיף את שם החבר להודעה".

האפליקציה שפיתחו זיו פרדו וזיו לוי מאפשרת ליצור תבנית של הודעה שתישלח לאנשי הקשר שתבחרו, כאשר כל אחד מהם יקבל אותה כאשר שמו, כפי שהוא מופיע בספר הטלפונים שלכם, מופיע בה במקום שהגדרתם. אם השם מופיע בספר הטלפונים עם הערה ואתם לא רוצים שאנשים יתלוננו שכתבתם להם "דוד מונית, מזל טוב", תוכלו לערוך לפני השליחה את השמות כדי לוודא שכל נמען מקבל הודעה שנראית כמיועדת רק אליו.

עוד NEXTER בפייסבוק שלנו 

ההודעות מגיעות כ-SMS רגיל, בלי חתימה מיוחדת של האפליקציה, אך משמעות הדבר היא שעליכם להיות מודעים למגבלת ה-SMS בתוכניתכם.

האפליקציה, שיצאה בתחילת השנה בגרסא נסיונית ועודכנה בשבוע שעבר, זמינה להורדה חינם למכשירי אייפון המריצים את הגרסא העדכנית של מערכת ההפעלה של אפל, iOS 7.

עוד ב-NEXTER: