ההמתנה הארוכה לאייפון 5  ממשיכה להתבטא בבאז בלתי נגמר והדלפות שונות ממקורות בכירים וקרובים לשרשרת הייצור, כך לפחות לפי טענתם. ההדלפה התורנית מגיעה מאתר סיני בשם Apple.pro שחושף את מה שנראה כמו המכסה הקדמי של מכשיר הדגל הבא של אפל

שלא כמו בהדלפות קודמות, התמונות הנוכחיות לא מראות מכשיר מוחשי, אלא רק הרעיון הכללי של העיצוב. על פי התמונות ניתן ללמוד כי המצלמה הקידמית של אייפון 5 תעבור לאמצע ולא תמשיך להיות בצד כמו שהיה באייפון 4 ובאייפון 4S. חוץ מזה, ההדלפה חושפת מכשיר כמעט זהה לדגמי אייפון 4 ו-4S אבל רק קצת גדול יותר, דבר ששוב מחזק את השמועות כי האייפון הבא יקבל מסך של 4 אינצ' או לפחות יהיה קצת יותר גדול מ-3.5 אינצ'ים הקיימים היום.

עוד ניתן להסיק מהתמונה שאם היא אכן אמיתית אז גם הפעם נקבל דגם שחור וגם דגם לבן של האייפון, ואפל לא תבחר להיות יצירתית מידי בתחום הצבעים (כפי שעשתה סמסונג למשל, כשוויתרה על גלקסי S3 בצבע שחור ובמקומו קיבלנו כחול כהה). 

בתוך כל זה, דיווח מעודד במיוחד מבטיח לנו שאייפון 5 יושק ב-7 באוגוסט, בעוד שלושה שבועות בלבד. זה צפוי לקרות, כך על פי "המקורות האמינים" שהדליפו את המידע, בכנס שעורכת אפל באותו תאריך. יחד עם האייפון הבא, צפויה גם להשתחרר מערכת ההפעלה הסלולרית החדשה, iOS 6, לכלל המשתמשים.

>> מחקר אמיתי: אנשים שמדברים הרבה בסלולרי - יורקים יותר

>> זה בטח כאב: מכונית מרוצים פוגעת בכתב בשידור חי