האייפון הבא, צפוי להיות מוצג רק עוד כחצי שנה, וכרגיל - כבר עכשיו יש ניחושים, שמועות והערכות של אנליסטים לגבי מה יהיה בו, ומה יהיה כל כך שונה מהאייפונים הקודמים. ישנן אפילו הערכות מה יהיה בדגם שיגיע שנה לאחר מכן.

אין תמונה
יתחדש

אם אפל לא תנסה להפתיע עם שם כמו אייפון פרו או כל מילה אחרת שתצמיד לשם המותג, האייפון הבא בסדרה צפוי להיות מספר 7. אפל נוהגת לעצב מחדש את האייפון בכל דגם שני, ואחריו להוציא דגם S שנראה דומה חיצונית לדגם הקודם, כך שהש-7 צפוי להיראות שונה מה-6 וה-6S.

אלא שהפעם, ההערכה היא שגם ב-2017 יוצג דגם שיעוצב מחדש, ויורכב מחומרים אחרים. לא ברור אם האייפון הזה ייקרא 7S, 8 או יקבל שם אחר. כך או אחרת, לפי אנליסט אחד, המצוטט באפל אינסיידר ושיש לו הסטוריה של הערכות מדויקות, באייפון של 2017 אפל צפויה לחזור לגב הזכוכית שהיה באייפון 4S, כדי לבדל אותו המתחרים הגדולים שמעדיפים גוף אלומיניום.

השינוי המשמעותי הנוסף שצפוי באחד הדגמים הבאים הוא מעבר למסך בטכנולוגית AMOLED, שכבר קיים אצל רבים מהמתחרים ויחליף את ה-LCD שקיים כרגע באייפון, אולם באפל כנראה יבטיחו מגוון צבעים עשיר יותר ורזולוציה גבוהה יותר מדגי האייפון הקודמים.

בטכנולוגית AMOLED יש שורות וטורים של נורות לד צבעוניות, שכל אחת מהן נדלקת בנפרד כאשר מועבר אליה זרם. היתרון בטכנולוגיה הזאת הוא שלא צריך תאורה אחורית, מה שחוסך בעובי ובמשקל של המסך, וגם מאפשר להציג שחור עמוק יותר - מכיוון שהאור לא זולג מפיקסלים סמוכים, והטכנולוגיה אמורה להיות חסכונית יותר באנרגיה. לפי הדיווחים, מי שתייצר את מסכי ה-AMOLED עבור אפל היא דווקא סמסונג, שנחשבת למתחרה הגדולה שלה בשוק הסלולר, אך מייצרת כבר אחוז ניכר מרכיבי האייפון, כמו המעבד והזיכרון.