בתום שבועיים של שמועות עקשות שהתייחסו לעיכוב בהכרזת ובהשקת ליין האייפונים השנה, מגיעה לאפל צפירת הרגעה משותפותיה העסקיות של ובהחלט ייתכן שמדובר בהדלפה מכוונת מצד קופרטינו.

על פי מידע הנחשב לאמין, אפל צפויה לעמוד בלוח הזמנים שקבעה, כך שאירוע ההכרזה של ליין האייפונים הבא יתקיים במהלך חודש ספטמבר אך ההשקה תידחה רק במעט ותתקיים ככל הנראה מספר שבועות לאחר מכן. החברה צפויה לחשוף השנה את האייפון 7S וה-7S פלוס, ולצידם תחשוף ככל הנראה גם דגם פרמיום חדש ונפרד, האייפון 8, שיהיה בעל עיצוב שונה ולמחיר גבוה יותר.

מלאי מוגבל בהשקת האייפון 8

לרגל חגיגות העשור למכשיר האייפון צפויה אפל לחרוג השנה ממנהגה ולהשיק שני דורות עוקבים לליין האייפון שלה. האייפון 7S וה-7S פלוס יציגו עיצוב דומה לזה שמאפיין את האייפון 7, אך יגיעו עם שדרוג משמעותי מתחת ל"מכסה המנוע" שיכלול מעבד חדש, סוללה עוצמתית יותר, מצלמות מתקדמות יותר וטעינה אלחוטית. לצידם צפויה החברה לחשוף מכשיר דגל חדש לחלוטין, האייפון 8, שעשוי להגיע בשני גדלים ולקבל גם הוא שדרוג משמעותי.

האייפון 8 צפוי להגיע לראשונה עם מסך OLED בעל מסגרת צרה במיוחד, עיצוב שונה שמבוסס על מתכת וזכוכית, שתי מצלמות עם תמיכה ב-3D, עמידות מוגברת בפני מים ואבק, קורא טביעות אצבע שיוטמע במסך עצמו וטעינה אלחוטית. במטרה לבדל את המכשיר, אפל תמתג אותו כמכשיר פרמיום ומחירו צפוי להיות גבוה יותר משני המכשירים האחרים שתשיק השנה. על פי מספר הערכות, לאור הביקוש הצפוי אפל תתקשה בשלב הראשון לעמוד במלאי וייתכן שיהיו חוסרים בשבועות הראשונים להשקה.

המידע שפורסם היום מבוסס על דו"ח שראה אור ב-Economic Daily News ומתייחס לכך שאפל צפויה לעמוד בלוח הזמנים שקבעה מראש. המידע מגיע על רקע מספר דיווחים בשבועות האחרונים על כך שאפל תיאלץ לדחות השנה את השקת ליין האייפונים שלה, על רקע אתגרים שצצו במפעלי הייצור של המכשיר. הדו"ח כאמור יוצא נגד הדיווחים הללו וטוען למעשה שאין כל שינוי בלוח הזמנים שקבעה אפל, וכי מעבדי ה-A11 שירכיבו את האייפון הבא יעלו על פס הייצור כבר בחודש הבא, לקראת ההשקה הצפויה באוקטובר.

פורסם במקור ב-GeekTime

עוד ב-GeekTime

טסים לחו"ל? מחקר חדש חושף איזו אפליקצית מסרים גוזלת לכם הכי הרבה דאטה
רשמית: אמזון חשפה את ה-Echo Show, שיחות וידאו מעולם לא היו נוחות יותר