החלק הקדמי של אייפון 5 (קרדיט: Gottabemobile)
רוחב המכשיר יישאר זהה אבל האורך יגדל בחמישה סנטימטרים

האם דלפו לרשת רמזים חדשים לעיצוב ומבנה של אייפון 5? האתר GottbeMobile טוען שקיבל לידיו תמונות ראשונות ובלעדיות של מבנה האייפון הבא, כולל מימדיו הפיזיים.

אז כפי שניתן לראות, לא מדובר במכשיר עצמו אלא הדוגמה שניתנת למעצבים בשביל שיבינו את הממדים ואת המפרט של מארז של האייפון. בבלוג טוענים שהם קיבלו את הדוגמיות האלה הישר ממקור מוסמך מקו הייצור של האייפונים החדשים בסין.

החלק האחורי של אייפון 5 (קרדיט: Gottabemobile)
נראה כי אייפון 5 יהיה דק במיוחד, יותר מאייפון 4S

לפי התמונות והפרטים שחושף האתר, אייפון 5 יהיה דק יותר מאייפון 4S, הוא הוא גם יהיה ארוך מאייפון 4S בכחמישה מילימטרים, אבל יישאר באותו הרוחב. עוד עולה מההדלפה כי בהתאם לשמועות, המסך של המכשיר אכן יגדל.

לפי התמונות אין שינוי משמעותי מאוד מקו העיצוב של אייפון 4 ואייפון 4S, הפינות המעוגלות עדיין איתנו, המצלמה נשארת באותו מקום והעינית שלה נשארת באותו הגודל. יותקן מיקרופון קטן בצמיד לעדשה שמיוחד במיוחד להקלטת וידיאו, במטרה להעשיר את סרטוני הווידיאו שתצלמו בסאונד עם פחות הפרעות. אי אפשר לדעת איך ייראה החלק האחורי של האייפון, אבל הדוגמית מעידה שייתכן ויהיו בו שני חומרים שונים. כל זה מצטרף לחרושת השמועות הרגילות סביב המכשיר המדובר, בין היתר מועד השקתו באוקטובר הקרוב. 

 

האם זה אייפון 5? (קרדיט: Gottabemobile)
אי אפשר לדעת איך ייראה החלק האחורי של האייפון, אבל הדוגמית מעידה שייתכן ויהיו בו שני חומרים שונים

>> זאת התמונה הראשונה שעלתה אי פעם לאינטרנט

>> צפו: קונספט של אייפון 5 בצורת עכביש