רגע לפני שהיא חושפת באופן רשמי את מערכת ההפעלה iOS 12 במסגרת כנס המפתחים שלה, WWDC, שייערך בשבוע הבא, שחררה אפל את iOS 11.4. עדכון זה הביא עמו שני חידושים משמעותיים למדי שהובטחו בידי החברה לפני מספר חודשים: תמיכה בהזרמת מוזיקה באמצעות AirPlay 2 וסנכרון הודעות בענן.

AirPlay 2 הוא התקן החדש של אפל להזרמת מוזיקה ברשת הביתית, מאייפון או אייפד לרמקולים התומכים בטכנולוגיה – כאשר לפי החברה צפויים להצטרף לתמיכה הזו בעתיד הקרוב רמקולים מתוצרת סונוס (Sonos), באנג אנד אולפסון (Bang & Olufsen), בוז (Bose), דנון (Denon) ועוד. בנוסף, לאחר העדכון ניתן יהיה לחבר שני רמקולי HomePod של אפל הניצבים בחדר אחד כדי לספק אפקט של סטריאו, או מספר רמקולי AirPlay 2 הניצבים בחדרים שונים לצורך השמעת המוזיקה בכל רחבי הבית.

הכתבה פורסמה במקור באתר TGspot

עוד ב-TGspot:
המחשבים הניידים הזולים מתקרבים לרמה ראויה לשימוש
למה לשעון החכם הזה יש שני מסכים?

החידוש השני הוא שיפור של סנכרון הודעות הטקסט המתקבלות באפליקציית ההודעות באייפון – מסרוני טקסט ו-iMessage – דרך שירות הענן של אפל, iCloud. עד כה, הסנכרון רק שכפל הודעות מהאייפון למק או לאייפד ולא יותר. עתה, לאחר הפעלת הסנכרון דרך תפריט iCloud בהגדרות המשתמש, כל ההודעות יישמרו באייקלאוד - ואם תמחקו אותן מאחד המכשירים הן יימחקו גם מהיתר. בנוסף, רק ההודעות האחרונות יישמרו על כל מכשיר – כך שלטענת אפל ייחסך מקום אחסון יקר במכשירים עצמם.