אייפון 6
צילום:

אם בזמן האחרון התחלתם לסבול מנשירת שיער, יכול להיות שזה לא הגיל - אלא האייפון. בימים האחרונים החלו לצוץ ברשת תלונות של משתמשי הסמארטפונים החדשים של אפל, לפיהם המכשירים מושכים בשיער בזמן השיחה ולעתים קרובות גורמים לתלישתו.

קראו גם: נכנסים לחנויות אפל רק כדי לכוף את המכשיר

חיפוש בטוויטר מעלה כי הפרשה התחילה מכמה תלונות בודדות של משתמשים שדיווחו כי אייפון 6 ו-6 פלוס נוטים ללכוד את שערות הראש או הפנים בזמן שיחה ולמשוך אותם בעת הרחקת המכשיר. הדבר קורה משום שקו התפר בין הזכוכית שבקדמת המכשיר למתכת שבצידיו ובאחוריו אינו סגור מספיק.

התקשורת ומשתמשים שפחות אוהבים את אפל מיהרו לחגוג, אך בינתיים רוב הציוצים המתויגים בתגית ששויכה לנושא, #Hairgate, אינם כוללים תלונות אלא בעיקר מאמרים בתקשורת ובדיחות או סיפורים על תקריות דומות עם מכשירי אנדרואיד שונים.

מעניין לציין כי הגולש כריס צ'וי מצא ציטוט של ג'וני אייב מתוך הביוגרפיה שלו (ליאנדר קאהני, "ג'וני אייב: הגאון מאחורי המוצרים הטובים ביותר של אפל") בו הוא מספר כי באייפון הראשון חשבה אפל על מצב שכזה: "עיצבנו כמה גדלי מרווחים בין המתכת והזכוכית עד שהשגנו כזה שלא ימשוך לכם בשיער". מסתבר שאי אפשר לחשוב על הכל בכל פעם מחדש.

עוד ה-NEXTER: