באמצע המופע "Lobby Baby" של סת' מאיירס שעלה היום לנטפליקס, הוא הפסיק לדבר, הצביע על תחתית המסך, שם צץ כפתור "Skip Politics". בגירסה העברית של נטפליקס היה כתוב "בלי פוליטיקה" וזה הופיע מצידו השני של מאיירס.

מי שילחץ עליו יכול לדלג על 8 דקות מהמופע, שבהן מאיירס מספר בדיחות על פוליטיקה, וספציפית על דונלד טראמפ. ממש כפי שאפשר לדלג על פתיחים של תוכניות (אינטרו), ועל סיכום הנעשה בפרקים הקודמים (ריקאפ).

קצת לפני תום 8 דקות מאיירס אומר לקהל "סיימתי לדבר על פוליטיקה. עכשיו האנשים שדילגו יחזרו אלינו, וכשהם יחזרו אני רוצה שהם ישמעו אותי אומר משהו שיסקרן אותם ויגרום להם לחזור ולצפות בזה", ואז אומר אמירה מפתיעה על טראמפ.

הכפתור הוסף לבקשת מאיירס בעצמו, "הבנתי שמאחר שזה ישודר בנטפליקס", הוא אמר ל-CNN לפני שידור המופע, "תהיה הזדמנות להשתמש בטכנולוגיה שתאפשר לאנשים לדלג על זה. זו תגובה למי שיגיד 'אוי, תנו לי לנחש, בטח יהיו בדיחות על טרמאפ'". אך הוא מציין שהכפתור עצמו הוא בדיחה, והוא מעדיף שאנשים יצפו גם בבדיחות על טראמפ.

בנטפליקס התלהבו מהרעיון, אך ציינו שמדובר במשהו חד פעמי וייחודי למופע הזה. לא תוכלו לדלג על בדיחות בנושאים מסויימים בתוכניות ומופעים אחרים, אך יתכן שכן תוכלו פשוט להריץ אותם מהר יותר.