לפני 4 שנים בדיוק השיקה גוגל את Inbox (אינבוקס) אפליקציית מייל ניסיונית שהציגה פיצ’רים וחידושים רבים, שלא היו קיימים באפליקציית הג’ימייל הרגילה, וזכתה להייפ די גדול. עכשיו, אומרת גוגל שהגיע הזמן להיפרד ולחזור לג’ימייל.

הפיצ’רים החדשניים עברו לג’ימייל

מאז שהושקה Inbox היא רצה במקביל לג’ימייל והיוותה למעשה אלטרנטיבה לאפליקציה הרשמית של שירות המייל הפופולארי ביותר בעולם. האפליקציה הציגה כמה חידושים כמו ‘המענה החכם’ – שמציע תשובות מהירות בהתבסס על התוכן של המייל שקיבלתם, כך שאם קיבלתם מייל עם מועד לפגישה אפשרית, תוכלו בלחיצה על כפתור אחד לענות לו “מתאים”, “לצערי, המועד הזה לא נוח לי” ועוד;

האפליקציה גם שמה דגש על המחוות שאפשרו לכם לנהל את מבול המיילים שלכם בתנועות סווייפ ימינה ושמאלה; פיצ’ר נוסף שימושי באפליקציה היה הסנוז – כלומר העלמה של מייל והצפה שלו ברגע שזה מתאים לכם – למשל בשעה מסויימת או אפילו על פי המיקום – נניח כשאתם מגיעים למשרד; רשימת מטלות מבוססת מיילים ועוד.

עם זאת, ולמרות שהיא היתה ‘מגרש הניסויים’ של גוגל בכל מה שקשור למיילים, לא זכתה Inbox לעדכונים תכופים. בשנה האחרונה זכתה אפליקציית ג’ימייל לעיצוב חדש ונהנתה מפיצ’רים רבים שהיו בלעדיים ל-Inbox כמו למשל המענה המהיר. במילים אחרות, הכתובת היתה על הקיר.

פורסם ב-Geektime

עוד ב-Geektime

סטארטאפ ישראלי גייס 3 מיליון דולר כדי שנוכל לצפות בהופעות מבלי לצאת מהבית
אדם נוימן ושאול אולמרט משקיעים בסטארטאפ שיעזור לכם לממש את האופציות שלכם

עתה מודיעה ג’ימייל רשמית כי החליטה לסגור את האפליקציה ולהתמקד בג’ימייל. הסגירה לא תהיה זמנית וגוגל מאפשרת לכם להסתגל בחזרה לג’ימייל עד מארס 2019. כדי שההסתגלות תהיה קלה יותר, הכינו צוותי המוצר בגוגל מדריך מיוחד כיצד לחזור חזרה לג’ימייל והיכן ניתן למצוא את כל הפיצ’רים של Inbox בתוך ג’ימייל החדש.