אהבתם? שנאתם? צחקתם? השתעממתם? רשת חברתית חדשה לא מסתפקת בלתת לכם לבחור בין "לייק" ל"וואו" או "כועס" בתגובה על פוסטים של החבר'ה - אלא ממש עוקבת אחרי הפנים שלכם בזמן הצפייה ומציעה אימוג'י שתואם לרגש שזיהתה.

לאפליקציה הזו קוראים פוליגרם, והיא מבוססת על מערכת שצופה בכם דרך המצלמה הקדמית של הסמארטפון ויודעת להתאים אימוג'י להבעת הפנים שלכם. המטרה היא לתת למי שהעלה את התמונה או הסרטון נתונים אמינים על מה שאנשים הרגישו כשראו אותה.

כדי לא לסכסך ביניכם אם התגובה שלכם היא לא בדיוק מה שהייתם רוצים שהחבר יראה, הוא לא יכול לדעת מי הגיב איך. במקום זה, יוצג לו מידע מפולח שיראה כמה אנשים הגיבו בכל צורה, כמה מהם גברים או נשים והיכן בעולם הם נמצאים. כמו כן, מוצגים למעלה מספר הצפיות הכולל, מספר צילומי המסך וזמן הצפייה הממוצע בפוסט.

בנוסף למעקב אחר התגובות האמיתיות של אנשים לפוסטים, היא מציעה גם תכונות אחרות שאפשר לצפות להן מאפליקציית רשת חברתית ב-2017: פילטרים, שחוץ ממסיכות שונות כוללות גם כאלה של איפור, שאמור לייפות אתכם בלי להגזים עם התוספות; וגם אפשרות להעלאת תמונות "פרטיות", שהחברים לא יוכלו לצפות ולשתף כרגיל, אלא יראו טשטוש ויצטרכו לחשוף בכל פעם חלק אחר בתמונה באמצעות החלקת האצבע לגירוש ה"ערפל".

האפליקציה הספיקה כבר להרשים משקיעים ולגייס יותר מ-2 מיליון דולר, ובסוף השבוע היא הושקה לאייפון.

המייסד שלה, פריאר גזנפארי, מאמין שהוא יכול להתחרות ברשתות החברתיות בזכות האפשרות שהוא נותן לאושיות רשת לבדוק איך אנשים מגיבים לפוסטים שלהם ברשת חברתית קטנה לפני שהם מעלים אותם לרשתות הגדולות יותר. "משפיענים ויוצרי תוכן הם החמצן של הסביבה הזו", הוא אמר ל-TechCrunch. "יש לנו שירות מיוחד למשפיענים, עם עובדים במשרה מלאה שרק יוצרים עבורם תכונות מותאמות".