אם עד עכשיו התפללתם שהילדים יתנתקו מאפליקציות כמו אנגרי בירדס וקנדי קראש, אפליקציה חדשה ומצליחה תגרום לכם להתגעגע ולייחל לשובם של הציפורים והממתקים המעופפים. האפליקציה החדשה שסוחפת את הסמארטפונים של ילדות מכל העולם, מאפשרת לכל אחת הצצה פנטסטית לתוך חייה של נערת זוהר, לעזור לה לעלות בסולם ההצלחה, לבזבז כסף ולפלרטט עם בחורים.

>> לעמוד פייסבוק "להיות הורים טובים" עשיתם לייק?

אפליקציית סטאר גירל
הסבר שמתמצת הכל בעצם

קני ככל יכולתך

האפליקציה, שנקראת STAR GIRL, עד לא מזמן שווקה דרך אייטיונז לילדים מגיל ארבע ומעלה, אך לאחרונה, בעקבות ביקורת קשה, הפכה להיות מומלצת מגיל 12. ההמלצה הזו, מן הסתם, אינה מונעת מילדות קטנות יותר גישה לאפליקציה, ולדף הפייסבוק שלה יש כבר כמעט מיליון וחצי לייקים. המשחק מזמין את הילדות ללוות את הדמות שלהן, לעזור לה לבחור בגדים סקסיים, לצאת עם בחורים חתיכים ולהפוך להיות דוגמנית, זמרת או שחקנית. "תכנסי לנעלי העקב של סלבריטי בהתהוות שמתכוונת לבנות את הקריירה שלה כסופרסטאר ולעשות המון כיף בדרך!", נכתב בדף המשחק. השחקניות הצעירות מוזמנות לבחור לדמות שלהן ביגוד מתוך מבחר מגוון של הלבשה תחתונה, לבקר במועדוני לילה כדי לפלרטט עם סלבריטאים חתיכים מהעולם האמיתי שבתמורה יעניקו להן מתנות.

עוד כתבות בערוץ בית ומשפחה:

אפליקציית סטאר גירל
תגידי, מה את לובשת בדיוק?

האפליקציה חינמית בבסיסה, אך מאפשרת למשתמשים לרכוש בתוכה אפשרויות נוספות. "יש לך את הלוק, אבל צריך יותר מזה כדי להיות כוכבת!", אומרת האפליקציה למשתמשות הצעירות. "תזכרי שרושם ראשוני זה הדבר הכי חשוב, לכן את תמיד צריכה ללבוש את הבגד הכי טרנדי. תבלי עם חברים וצאי לדייטים עם הבחורים הכי לוהטים בעיר כדי למצוא את הבחור שהכי מתאים לך". עוד מפניני החוכמה של האפליקציה החינוכית הזו: "תעשי קניות עד קצה היכולת!" ו"תפלרטטי וכך תשיגי דייט עם גבר חלומותיך". כדי להתמקצע בפלירטוט יש אתגרי פלירטוט שונים בהן ניתן לזכות בתשומת לבן של הדמויות הגבריות במשחק.

אפליקציית סטאר גירל
עזבי דייט, לא תזמיני אותו הביתה קודם?

"המשחק מלמד ילדות שהדרך להצליח בחיים היא להיות מושכת בעיני גברים", אומרת מלינדה ליזבסקי המייצגת תנועה הנלחמת בהחפצה נשית ויוצאת נגד האפליקציה בתקשורת. "האפליקציה מעודדת ערכים איומים אבל גם מעודדת התנהגות מסוכנת, כמו להזמין בחורים הביתה. האפליקציה הזו יכולה לחמוק מתחת לרדאר ההורי כי היא קיבלה ציון גבוה באייטיונז, וכדאי שההורים יבדקו שהילדים שלהם אינם חשופים לתוכן הלא הולם הזה".

אפליקציית סטאר גירל
מתי שתחליטי להזמין אותו, הוא תמיד יהיה בסביבה

"האפליקציה הזאת פשוט נוראית", כתבה ילדה בכיתה ז' בשם שרה באתר אמאזון. "הדבר היחיד שהיא עוסקת בו זה בנים, בגדים, תחרותיות וזהו, ומעל כל זה, אחרי שמצליחים לפתות גבר, לוקחים אותו הביתה כמו כלבלב עצוב שיודע לפלרטט. אני לא הורדתי את האפליקיה הזאת. ראיתי אותה אצל אחותי בת התשע. הבגדים חושפניים מדי והגוף של הבנות לא ריאליסטי. הדמות אומרת בשלב מסויים: השגתי את כל המתנות שרציתי ועכשיו אני צריכה חבר! אני יודעת להבחין כשמשהו לא לעניין. לא נראה לי שמישהו רוצה שהילדה שלו תגיד משפט כזה".