באחת הגירסאות הבאות של וואטסאפ תוכלו להחליף את צבעי הירוק-בז' המוכרים ולהפעיל "מצב לילה" שבו המסך יהיה שחור והטקסטים יהיו בהירים. הבלוג WAbetainfo שחשף כמה שינויים בוואטספ מדווח כי יש רמזים בעדכונים האחרונים לכך שוואטסאפ עובדת על תמיכה ב"מצב לילה".

בחלק מהסמארטפונים כבר יש מצב לילה לכל הממשק של הסמארטפון, וזו אפשרות שקיימת בחלק מהאפליקציות והאתרים (כמו יוטיוב). כך, במקום טקסט שחור או כהה על רקע בהיר, הרקע הופך לשחור והכיתוב לבהיר. בוואטסאפ אפשר כבר עכשיו להחליף את תמונת הרקע ולבחור גם במלבן שחור, אך זה לא משפיע על ההודעות שעדיין מופיעות בצבע. מצב הלילה החדש עשוי להראות על פי הדמיה שיצר WAbetainfo.

מצב לילה שפחות בוהק, עשוי להיות יותר נעים לעיניים ופחות להפריע לסביבה (שלא לומר למי שאתכם במיטה). על הדרך, זה גם עשוי לעזור לחיי הסוללה. מתי נראה את זה בוואטסאפ? על פי הבלוג אנחנו צריכים להיות "סבלניים". מנסיון העבר, דברים שנחשפו בבלוג הופיעו בוואטסאפ בין מספר שבועות למספר חודשים אחרי הפרסום. אז כרגע אין דרך מדוייקת לדעת תאריך מדויק יותר.

בינתיים בוואטסאפ עובדים על תמיכה בהחלקה לתגובה באנדרואיד - הפיצ'ר הזה שקיים בגירסת האייפון מאפשר להחליק הצידה הודעה בשביל להגיב עליה. באנדרואיד אם תרצו להגיב למישהו אפשר ללחוץ על כפתור התגובה, או פשוט לסמן את ההודעה שלו ולהתחיל להקליד.