Memeo - ממים, ממים ושוב פעם ממים

אחת התופעות ששטפה את הרשתות החברתיות היא ה'ממים'. בפשטות, מדובר בתמונה או בסרטון וידאו בן כמה שניות שמטרתו להעביר מסר קצר וקולע. לרוב, התמונות או הסרטונים מלווים במשפט מצחיק או פתגם כלשהו על מנת להוסיף מעט הומור לעניין.

אפליקציית Memeo הישראלית ששוחררה לפני מספר ימים למשתמשי האייפון, מאפשרת להוסיף טוויסט משעשע ביותר לתמונות ולסרטוני הוידאו המשמימים שלכם. באמצעות האפליקציה בעלת ממשק ידידותי למדי יש לומר, יש לצלם סרטון וידאו במצלמה האחורית או הקדמית (כן, גם סלפי הולך) והאפליקציה, מצידה, תציע לכם אין ספור ממים מצחיקים מתובלים במעט הומור - ותטמיע אותם ישירות על הסרטון או התמונה. בנוסף, ניתן גם להעלות תמונות או סרטוני וידאו שצולמו מבעוד מועד לאפליקציה וכן לשתף את התוצאה ברשתות החברתיות או, לחילופין, לשלוח באפליקציות המסרים המובילות. ראוי לציין כי בכל שלב תוכלו להיעזר בסרטוני הוידאו הקיימים, שיסבירו לכם בדיוק כיצד לייצור מם מוצלח.

הורדה: לאייפון

Monkey and a Barrel - פלאפי בירד להמונים

כלל ידוע בעסקים הוא שככל שמנסים להעתיק את המוצר שלך - כך הוא יותר מוצלח. נסו להגיד את הקלישאה הזו למפתח המשחק הממכר פלאפי בירד, שזכה לאין ספור העתקות וחידושים - חלקם טובים וחלקם טובים פחות - אך בעלי עיקרון ורעיון זהה.

אפליקציית Monkey and a Barrel לאיייפון ולאנדרואיד היא למעשה חיקוי (אחד מיני רבים) למשחק המקורי שכבר לא איתנו - מלווה בתפאורה שונה וכמובן, דמות אחרת לגמרי. הפעם, במקום הציפור שלקחה חלק במשחק המקורי, תגלמו קופיף קטן וחמוד שעליו להתחמק מגזעי עץ ובנוסף לאסוף חביות שנקרו בדרכו. בדומה למשחק המקורי, גם הניווט במשחק הנוכחי מתבצע באמצעות הקשות על המסך - מה שיגרום לקופיף לקפץ באוויר. כיאה למשחק המקורי, גם המשחק המדובר מעוצב בסגנון משחקי הארט פיקסל מימי הדוס ובתוספת מוזיקה צורמת מעט.

הורדה: לאייפון | לאנדרואיד

Angles Nearby - מלאכים (אנשים) טובים באמצע הדרך

העם היושב בציון אוהב לעזור ולסייע. נתקעת באמצע כביש מהיר עם פנצ'ר בגלגל? סביר להניח שכבר תמצא בחור חביב שיעזור לך, צריך סיוע בטלפון? פורומים רבים רק ממתינים לסייע. בקיצור, לא חסרות עזרות הדדיות ומספיק חיפוש קצר ברשת על-מנת לקבל פרספקטיבה נכונה.

אפליקציית Angles Nearby לוקחת את התחום צעד אחד קדימה ומעבירה אותו לסמארטפון. בעזרת האפליקציה תוכלו לייצור ולאגור עבורכם מלאכים (משתמשים) באופן אקראי, אליהם תוכלו לפנות בכל בקשת עזרה. חסר לכם עשירי למניין? פרסמו שאילתא באפליקציה ותוך מספר שניות אחד המלאכים יבוא לעזרתכם. תקועים בלי בייביסיטר לערב ותכננתם לצאת? פרסמו שאילתא ואחד המלאכים כבר יפרוש עליכם את הכנפיים.

 

האפליקציה מחולקת ל-15 קטגוריות שונות דרכן ניתן לפרסם ולבקש (כמעט) כל בקשה אותה תרצו. כנגד, בעת הרשמתכם לאפליקציה בעזרת חשבון הפייסבוק או בעזרת מייל, תוכלו גם אתם לקבל סיוע עבור קטגוריות ספציפיות אותן הגדרתם מראש. יש לציין עם זאת כי ניתן לסנן את תדירות הבקשות על-פי שלושה פרמטרים: כל המאלכים - כל המשתמשים באפליקציה, מלאכים אמינים - חברי הפייסבוק שלכם וחבריהם, המלאכים שלי - חברי הפייסבוק שלכם בלבד. בנוסף, החלק החביב באפליקציה הוא שניתן להישאר בעילום שם ואף להעניק ניקוד למלאך המצטיין. למען הסר ספק, תוכלו להגדיר באפליקציה טווח מרחק של בקשות לסיוע. אז, מישהו צריך עזרה?

הורדה: לאייפון | לאנדרואיד

94% - האם תצליחו לחזות את תשובות האנשים?

אילו היינו שואלים אתכם שאלה אחת בעלת מספר תשובות אפשריות, האם הייתם מצליחים לקלוע לתשובותיהם המדויקות של הנשאלים האחרים? בדיוק על הקונספט הבא נשען המשחק 94%, שגם לוקח אותו צעד אחד קדימה.

 

המשחק 94% שזמין לכל הפלטפורמות כולל למשתמשי מערכת ההפעלה WP, הוא למעשה משחק חשיבה בו תצטרכו לענות על שאלות בעלות מספר תשובות אפשריות מכל התחומים, ולנסות לקלוע ולהגיע עד לסך של 94 אחוזים מתשובותיהם של כלל משתתפי המשחק. כך, לדוגמא, ישאל אתכם המשחק שאלה בנוסח: "באיזה פרי ישנם גרעינים" או "איזה מאכל ניתן לאכול עם הידיים", וכל שיהיה עליכם לעשות הוא להקליד את התשובה הראשונה שעולה לראשכם. המשחק, מצידו, יאמר לכם כמה אחוזים מסך המשתתפים ענו תשובה זהה לשלכם, עד שתגיעו כאמור ל-94 אחוז. החלק הארי נמצא כמובן בתשובות הטריוויאליות, אך יש לציין שתאלצו לאמץ מעט את התאים האפורים על מנת להגיע לתשובות הלא כל-כך שגרתיות.

הורדה: לאייפון | לאנדרואיד | ל-Windows Phone