הבחירות לכנסת העשרים נמצאות כבר מעבר לפינה, ואיתן יום השבתון שאין מתאים ממנו לפעילויות פנאי לכל המשפחה. אספנו עבורכם כמה אפליקציות מתאימות: כאלה המבוססות על חכמת ההמון, אחרות שיחזקו את האנונימיות והחשאיות ויש גם אפליקציות פנאי למי שינצל את יום השבתון עבור מנוחה.

עוד במדור אפליקציות: כך תדעו אם מישהו שם אתכם על ספיקר

iVote – חווית הצבעה חברתית

אפליקציות רבות ראו אור לכבוד חגיגת הדמוקרטיה הזאת, אך אם אתם עדיין מתלבטים כדאי שתבדקו עבור איזו מפלגה חבריכם הקרובים עומדים להצביע.

אפליקציית iVote היא בעצם ה"סיקרט" של מערכת הבחירות הקרובה. באמצעותה תוכלו לבדוק את התפלגות המצביעים בקרב חבריכם, כאשר כל זה נעשה בצורה אנונימית לחלוטין. לאחר חיבור עם חשבון הפייסבוק שלכם, תבקש מכם האפליקציה לסמן עבור איזו מפלגה הייתם מצביעים אילו הבחירות היו מתקיימות היום.

התוצאות לא מאחרות לבוא ואלו מציגות (באנונימיות מוחלטת) את התפלגות הקולות בקרב חברי הפייסבוק שלכם שהשתמשו באפליקציה. בנוסף, תוכלו להריץ "קמפיין פוליטי" אנונימי ולנסות ולהשפיע על מעגל החברים המשתמשים באפליקציה.

לא ניכנס לבעיות הסטטיסטיות הרבות שבדגימה מסוג זה, אך תמיד נחמד לחוש את הסביבה הפוליטית בקרבה אנו חיים.

לאנדרואיד | למחשב האישי

מדור אפליקציות

Screen Locker: לא מפחדים לתת לילדים את הסמארטפון

החלטתם לנסוע רחוק עם הילדים הקטנים? רוצים להנעים עבורם את זמן הנסיעה באמצעות היוטיוב? המנוסים מביניכם ודאי כבר חוו את הסקרנות של אותם קטנטנים כשהם נוגעים בכל דבר שזז. וכשמסך הסמארטפון הוא מסך מגע – סמי הכבאי יהפוך בשנייה אחת לשיחת טלפון שייזום הפעוט לבוס שלכם.

פתרון פשוט ויצירתי מנסה לשים סוף לתופעה: האפליקציה מופיעה על כל מסכי המכשיר בדמות מנעול צף וכמעט בלתי מורגש. כשהמנעול נעול לא ניתן להשתמש במסך המגע. וכשהוא פתוח – הכל חוזר לקדמותו. וכך, עם תוספת המנעול הפשוטה, ניתן להפעיל לילדים סרטון וידאו והם אפילו יוכלו לצפות בו מתחילתו ועד סופו.

לאנדרואיד

מדור אפליקציות
Screen Locker

 

Noname: שומרים על החשאיות גם בהודעות

אלו מכם שיתלהבו מאווירת החשאיות שמאחורי הפרגוד, יוכלו להמשיך איתה גם מחוץ לקלפי ולשגר הודעות טקסט אנונימיות לחברים. וואטסאפ אנונימי, אם תרצו. אז מה צריך כדי להתחיל ולשגע את החברים? לדאוג שגם אתם וגם הם יורידו את האפליקציה. משם המצב רק הולך ומידרדר. כיצד?

תוכלו לעבוד על החברים ולספר להם פרטים נכונים על עצמם, מבלי שידעו מי השולח. תוכלו גם "להתחיל" עם בני זוג פוטנציאלים ולעשות זאת במסתוריות רבה. וכמובן שיש שינצלו את האפליקציה לרעה – וחבל.

 לאנדרואיד | ל-iOS

מדור אפליקציות
Noname

 

Ask On'Fly: תנו למקומיים להחליט עבורכם

החלטתם לטייל ביום השבתון בעיר שאינכם מכירים? מחפשים המלצות למסעדה טובה, לסופרמרקט זול או לבילוי מעניין במקום בו אתם נמצאים? זהו זמן מצויין להשתמש בחכמת ההמונים המקומיים ולחסוך את הסירבול בחיפוש מידע באינטרנט באמצע הרחוב.

מה עושים? נכנסים לאפליקציה, מפעילים את ה-GPS ושואלים בצורה חופשית כל שאלה שעולה בראשכם. בעצם, כמעט כל שאלה, שכן צוות המפתחים טוען שהוא מבצע בקרה אחר השאלות שנשאלות. גולשים בטווח הקילומטרים הקרוב ישתפו אתכם בדעתם בנושא וכך תוכלו לגבש החלטה המבוססת על נסיונם של המקומיים.

אין לשכוח שמטרתה של האפליקציה שגם אתם תשיבו על שאלות, ולכן תוכלו להגדיר באלו קטגוריות תקבלו גם אתם שאלות ממשתמשים אחרים. אנחנו רק מחזיקים אצבעות שהמשתמשים ישתפו פעולה בהמוניהם.

לאנדרואיד | גרסת ה-iOS בפיתוח

  

 

Hotel De Slots: בינגו און ליין

אם החלטתם להעביר את רגעי הפנאי בנעימים תוכלו לעשות זאת באמצעות משחק בינגו מקוון ולהתמודד מול משתמשים אחרים במשחק מרתק. כן, המשחק הזה שמשגע בתי אבות וכינוסים המוניים. כדי שלא תחוו שיעמום, עוצב המשחק בעיצוב מודרני ואלמנטים מהקזינו נוספו לחוויה.

לאנדרואיד ל-iOS

מדור אפליקציות
Hotel De Slots