לכולנו יש חבר או קבוצה חופרים ששולחים הודעה, ועוד הודעה, ועוד הודעה ו... ניחשתם? עוד הודעה. מצד אחד, אין לנו כוח אשכרה לקרוא את ההודעות אחת אחת. מצד שני, מדובר במישהו קרוב מספיק כדי שנרגיש ל נעים להתעלם ממנו ואנחנו מרגישים שאנחנו חייבים לו שני V כחולים, אם לא תשובה - אבל היום הדרך היחידה לעשות את זה היא לפתוח את האפליקציה ולהיכנס לשיחה, או לפחות ללחוץ עליה לחיצה ארוכה ולבחור "סמן כנקרא".

לא עוד. אתר WABetaInfo מדווח כי בקרוב תוסיף וואטסאפ לאפליקציה אפשרות לסמן הודעות כנקראו, וכך להוריד מהם את בועת ההתראה ולהציג לשולח שני V כחולים, ישר מההתראות על הודעות חדשות.

לפי הרמזים שמצא האתר בקוד של גרסת הבטא הנוכחית לאנדרואיד, התכונה נמצאת כרגע בבדיקות פנימיות, ולא זמינות אפילו למשתמשים בגרסת הבטא - אך ככל הנראה בגרסאות הבטא הבאות תיפתח לבודקים, ולאחר מכן לכולם.

כפי שניתן לראות, התכונה החדשה תוסיף להתראה על הודעות חדשות בווילון ההתראות באנדרואיד כפתור "סמן כנקרא", שישמש כקיצור דרך לפעולה שכיום מחייבת לפתוח את האפליקציה וללחוץ לחיצה ארוכה על השיחה המבוקשת.

האתר טוען כי מצא גם רמזים לכפתור מקביל להשתקת שיחה שיהיה זמין מתוך וילון ההתראות, ויחסוך את הכניסה לאפליקציה גם במידה ורוצים לכבות התראות מקבוצה או איש קשר מסוים.