תמונת פספורט תוצרת בית

אם טסתם או שאתם עתידים לטוס בקרוב, ודאי עברתם במשרד הפנים בכדי להנפיק או לחדש את הדרכון שלכם. ואם יש מקום שבו צפיפות חנויות הצילום היא הגבוהה ביותר - זו הסביבה הקרובה ללשכת משרד הפנים המקומית. העסק שם משתלם במיוחד: אתם זקוקים לתמונת פספורט מהירה, בעל החנות יצלם תמונה לא מחמיאה במהלך היום העמוס שלכם וגם יגבה מכם מחיר מופרז. הפתרון: תמונת פספורט הום מייד, כזו שתצלמו בזמנכם החופשי ושהתוצאה לא תבייש אף חנות צילום.

אפליקציית Passport Photo ID Studio מתאימה לשימוש במאה מדינות. בפעם הראשונה שהפעלנו את האפליקציה הגדרנו שאנחנו מישראל ולאחר מכן קיבלנו את הנחיות הצילום המתאימות לדרישות המדינה. תוך שניות צילמנו את תמונת הפספורט שהכי החמיאה לנו וגם לא תאכזב את פקידי משרד הפנים. ניתן לערוך את התמונה באמצעות משחק עם כמה פרמטרים, להחליט כמה עותקים נרצה להדפיס בדף אחד ולשתף את התמונות ברשתות החברתיות ובדואר האלקטרוני.

לצערנו עוד לא ניתן לשלוח למשרד הפנים את התמונות במייל ולכן יש צורך להדפיסן על נייר צילום. ישנן מדפסות ביתיות רבות שתומכות בהדפסה על נייר כזה וניתן להשיגו בחנויות רבות. האפליקציה תומכת גם בהדפסה דרך ממשק הענן של גוגל (Google Cloud Print) באמצעותו ניתן לשלוח להדפסה דרך רשת האינטרנט ומבלי לחבר את הסמארטפון ישירות למדפסת.

להורדה: אנדרואיד

מנצלים כל המתנה עבור משחק מהנה

רבים מנצלים בהנאה את רגעי ההמתנה, את הנסיעות או שעמום סתמי באמצעות משחקים לסמארטפון. אך עם מכשירים כה מתקדמים ועם יצירתיות יוצאת דופן של המפתחים - קשה לומר כי ניתן להתחיל ולסיים משחק מהנה בכמה דקות בודדות. לרוב כוללים המשחקים שלבים רבים והם דורשים ריכוז משמעותי של השחקן. אז כיצד בכל זאת מפיגים רגעי שעמום קצרים, כמו המתנה לאוטובוס או הפסקה קצרה בין שיעורים?

 

אפליקציית GAMEin30 מציעה מגוון רחב של משחקים קצרים שנמשכים רק 30 שניות. ניתן לשחק במשחקים הקצרים לבד או מול חברים ולהשתמש בפיצ'ר הייחודי של האפליקציה: מקלדת משחקים. באמצעות אותה מקלדת ניתן לשלוח לחברים משחקים קצרים כחלק מהתכתבות טקסטואלית, ממש כפי שהיינו רגילים לשלוח אמוג'י. כך ניתן לאתגר את החברים וגם להתגאות בתוצאות משחקים שערכנו.

להורדה: iOS

2 חלב וקוטג' עד הבית

בעידן שבו קיימת רשת חברתית בכל נושא, מתאמצים המפתחים למצוא את החידושים הבאים. חידושים כאלה ראינו בתקופה האחרונה גם בתחום המשלוחים הקטנים. אם כולנו נוסעים ומעבירים דברים ממקום למקום, כנראה שנוכל גם לסייע על הדרך בשליחות כזו או אחרת עבור הזקוקים לכך.

שירות SoPick מאפשר לכל אחד מאיתנו להיות שליח או שולח. כך שאם אתם נוסעים ממקום למקום ועל הדרך לא אכפת לכם להעביר משהו איתכם, תוכלו גם לסייע למשתמשים אחרים וגם להרוויח על כך כמה שקלים. בדיוק נגמר החלב בבית ואין באפשרותכם לגשת למכלת השכונתית? השתמשו בשירות "קנה לי" שבאפליקציה ושליח יגיע אליכם עם כל מה שתרצו ומתי שרק תרצו. זהו לפחות התכנון, אך יש לציין כי כמו כל רשת חברתית, זקוקה האפליקציה לכמה שיותר משתמשים כדי להיות באמת יעילה ואטרקטיבית.

השירות מלווה בממשק פשוט ומעקב GPS אחרי המשלוח. מערכת העברת התשלום תסייע לכם להיות בטוחים שלא תשלמו לשליח מבלי שתקבלו את המוצר שהזמנתם בשלמותו ולשביעות רצונכם.

להורדה: אנדרואיד | iOS

כשהספרייה מעלה אבק

אם אתם מגדירים את עצמכם כ"תולעות ספרים" ואוהבים לקרוא ספרות מגוונת, ודאי יש בביתכם ספרים רבים שמעלים אבק על המדף. אפליקציית שיתוף הספרים Hoodread מנסה ליצור קהילת שיתוף ספרים גדולה שתחסוך מכם קניה מיותרת של ספר רק בשביל שתקראו אותו פעם אחת.

האפליקציה מאפשרת למסור לחברי הקהילה ספרים שכבר קראתם ולאסוף מאחרים את אלו שטרם קראתם. הספרים המשותפים יופיעו על מפה ובאמצעות ממשק חיפוש הספרים ניתן להגיע בקלות לכל מי ששיתף ספרים באמצעות האפליקציה. כך ניתן לחסוך כסף, מקום אחסון וכמויות נייר לא מעטות.

להורדה: אנדרואיד | iOS