הסגר השלישי בעיצומו, ולמרות שאפשר לשמור על אופטימיות זהירה לגבי העתיד, בזמן הקרוב נראה שאנחנו עדיין מוגבלים למסגרת של קילומטר מהבית שלנו – מה שנקרא "השכונה שלנו". באפליקציית easy הבינו שדווקא הגבלת הקילומטר היא הזדמנות נפלאה לחזק את הקהילתיות השכונתית, ולתמוך בעסקים השכונתיים הקטנים.

באיזי הקימו את מתחם עושים שכונה, המאגד את כל בתי העסק בשכונה של המשתמש, ומאפשר לו למצוא בקלות את השירותים שהוא צריך קרוב לבית ובמקביל לתמוך בעסקים הקטנים.

נזכיר שאיזי היא אפליקציית חיפוש מבוסס מיקום, המאפשרת למשתמשים למצוא כל מה שסביבם וכל מה שצריך בעצם: מסעדות, חנויות, אנשי מקצוע, פארקים ועוד אין סוף קטגוריות ותחומי עניין. קהילת משתמשים פעילה דואגת לדרג באופן קבוע את העסקים והמיקומים הנמצאים באפליקציה, על מנת לעזור לשאר המשתמשים לבחור לא רק את כל מה שקרוב - אלא גם את כל מה שטוב. ועכשיו אנחנו יכולים לעשות את זה בשכונה הספציפית שלנו.

מרכז השכונה החדש - השכונה שלי ב-easy 

בנוסף, מתחם "השכונה שלי" מהווה לוח מודעות וירטואלי לתושבי השכונה. השכנים מוזמנים להוסיף פניות חדשות לשאר תושבי השכונה ולצפות בפניות של השכנים. כמו למשל: מסירת בגדים לתרומה, דוכן השאלת ספרים שכונתי, החלפת משחקי קופסה, מפגשי קטנטנים בגינה השכונתית, פרלמנט שכונתי (תוך כדי שמירה על ריחוק חברתי, כמובן) ואפילו מכירת ג'חנון בשבת.

משתמשי easy יכולים לראות את הפניות הקיימות תחת מתחם "עדכונים מהשכונה", שכולל גם את כל בעלי העסקים המעודכנים - איזה כיף שהכל מתחבר

לא בטוחים אם אתם גרים בשכונה טובה? בחנו את עצמכם>>