בחורות עם סלולרי (צילום: realsimple.com)
אנגרי בירדס? | צילום: realsimple.com

לכבוד פתיחת שנת הלימודים האקדמית מצאנו 6 אפליקציות שכל סטודנט חייב להוריד. יישומים שיוכלו לעזור לכם לסדר את היום שלכם, לקבל מידע מהאוניברסיטה ולהעשיר את הידע שלכם אפילו יותר.

uLive

uLive
תסדר לכם את החיים. uLive

uLive היא אפליקציה קטנה ונוחה שאמורה לעשות סדר בחייו של הסטודנט הממוצע. באמצעות האפליקציה תוכלו למשוך מהאוניברסיטה מידע על מערכת השעות שלכם, לקבל גיליון ציונים, לראות את לוח המבחנים שלכם ולראות את רשימת ההשאלות לספרייה. נכון לעכשיו האפליקציה עובדת רק עם אוניברסיטת תל אביב ובר אילן. נקווה שהיא תגיע להסכם שיתוף פעולה עם אוניברסיטאות נוספות. להורדה בחינם לאייפון | אנדרואיד.

ישנן אפליקציות נוספות פרטיות של אוניברסיטאות ספציפיות כגון האפליקציה bgu2go (להורדה בחינם לאייפון | אנדרואיד) של אוניברסיטת בן גוריון או i tel-hai של מכללת תל חי.

שעות

רוצים לארגן את מערכת השעות שלכם בעצמכם? יש אפליקציה גם לזה. הורידו את "מערכת שעות לתלמיד ולסטודנט" ותוכלו להכניס את הנתונים שלכם לבד ולא להסתמך על אף אחד. חבל שהאפליקציה לא מעוצבת בצורה טובה יותר, היא מרגישה קצת מיושנת ואין בה יותר מידי אופציות. להורדה בחינם לאייפון.

אפליקציה מתחרה נוספת נקראת "שעות". גם היא נועדה לעזור לכם לארגן את מערכת השעות שלכם בצורה טובה יותר. העיצוב שלה יזכיר לכם את לוח השנה של מיקרוסופט, רק קצת פחות מעודן. ועדיין, האופציה לראות כיצד היום שלכם נראה היא תוספת נחמדה מאוד. להורדה לאייפון (0.99 סנט).

Trello

trello
עם טרלו תהיו הרבה יותר מסודרים

לא רק למערכת שעות - טרלו היא אפליקציה גם לאייפון, גם לאנדרואיד וגם לווב שיכולה לעזור לכם לארגן את סדר היום שלכם בצורה חכמה. תוכלו לראות את סדר היום לפי יום או שבוע, לראות מה מצפה לכם בשעות הקרובות ולעבור בין אירועים בצורה מאוד נוחה. לעומת האפליקציות הישראליות העיצוב שלה יעשה לכם נעים בלב ומארגן את היום שלכם בצורה קצת יותר חכמה. בנוסף, אתם יכולים לשתף את המשימות שלכם עם עוד אנשים ובכך לארגן גם צוות לפי משימות. להורדה בחינם לאייפון | אנדרואיד

לימוד נעים

זקוקים למורה פרטי? האפליקציה לימוד נעים תוכל לעזור לכם למצוא מורים פרטיים קרוב אליכם ובנושא שאתם מחפשים. תוכלו לעיין ברשימה מתעדכנת של מורים פרטיים וליצור איתם קשר במהירות על מנת לסגור את הקורס הזה בסטטיסטיקה שאתם לא מצליחים לעבור. להורדה בחינם לאייפון | אנדרואיד

Remarks

אחת האפליקציות היותר מגניבות שבדקנו. רימרקס תעזור לכם להחליף את מחברת ההערות הישנה והקרועה שלכם באייפד. תוכלו לרשום הערות על גבי דף בעזרת האצבע או עט סטיילוס, ולהכניס לתוך ההערות תמונות, לערוך אותן בצורה נוחה יותר, להכניס לינקים ולארגן בצורה נוחה את כל הפתקים. להורדה לאייפון (מחיר: 4.99 דולר).

HI-Q MP3 VOICE RECORDER

האפליקציה המצויינת הזאת לאנשי האנדרואיד תעזור לכם להקליט את ההרצאות הארוכות והבלתי נגמרות שאתם נוכחים בהן. כך שתוכלו לחוות אותן שוב ושוב ושוב. תוכלו להעלות את ההרצאות בצורה מהירה לגוגל דרייב או דרופבוקס שלכם, ואם ההרצאה תופסת יותר מידי מקום האפליקציה תזהיר אתכם לפני שהקובץ יתפוס את כל המקום על המכשיר. להורדה לאנדרואיד (12.99 שקלים).

>> 8 אפליקציות שכל ישראלי חייב להוריד 

>> חוזרים ללימודים - הסיקור המלא