ממשיכה לנגוס בנתח השוק: החל מסוף השבוע האחרון ניתן להעביר את היסטוריית השיחות שלכם מוואטסאפ לטלגרם. התכונה החדשה זמינה גם באייפון וגם במכשירי אנדרואיד.

הוספת התכונה החדשה מגיעה על רקע זינוק במספר ההורדות של טלגרם, שעקפה ממש לאחרונה את רף 500 מיליון המשתמשים מסביב לעולם. אם שכחתם, העלייה המשמעותית הגיעה על רקע שערוריית הפרטיות של וואטסאפ: אפליקציית המסרים בבעלותו של צוקרברג הודיעה בתחילת ינואר שתעביר את המידע על משתמשיה לפייסבוק, אך חזרה בה בעקבות הסערה שנוצרה. משתמשים רבים החליטו לנצל את ההזדמנות כדי לעבור למתחרות טלגרם וסיגנל, כשהאחרונה הפכה מאפליקציה אנונימית למדי המשמשת עיתונאים, מתנגדי-משטר ומפגינים לאפליקציה שמככבת במקום הראשון בהורדות ברחבי העולם.

כעת, אולי בניסיון להמשיך את המומנטום לאור ההתעשתות המהירה של וואטסאפ, השיקה טלגרם את האפשרות לייבא את היסטוריית השיחות. לא ניתן לעשות זאת באופן גורף לכל הצ'אטים או הקבוצות, אלא לעבור שיחה שיחה. כל ההודעות שתייבאו לטלגרם יסומנו בתווית "Imported" ויוצגו בהתאם לסדר שבו הן יובאו, ולא בהתאם לזמן השליחה. ניתן להעביר גם את התמונות.

כך תעבירו את השיחות באייפון

יש להיכנס לשיחה הרצויה, ללחוץ על שם איש הקשר או הקבוצה וללחוץ על "ייצא שיחה" (Export Chat). בתפריט השיתוף המסורתי של iOS יש לבחור בשיתוף לטלגרם, שם תתבקשו לבחור את הצ'אט הרצוי.

כך תעבירו את השיחות באנדרואיד

יש להיכנס לשיחה הרצויה, ללחוץ על שלוש הנקודות ולבחור באפשרות "עוד" (More), שם תוצג בפניכם האפשרות לייצא את השיחה (Export chat).

>> לא מוכן להפסיד בקרב על הפרטיות: הכל על בריאן אקטון