פחות משבוע לאחר הידיעה הדרמטית על עזיבתו של המייסד יאן קום, הודיעה וואטסאפ אמש (ג') על שורה של עדכונים לקבוצות - שאת חלקם כבר הכרנו בשבועות האחרונים. המטרה, ככל הנראה, היא לשדר עסקים כרגיל ובעיקר לקרוץ למשתמשים שעברו לקבוצות טלגרם, המתחרה שנותנת הרבה יותר אפשרויות בתחום הזה.

השינוי החשוב ביותר הוא כנראה זה שהוצג אחרון: בגרסה החדשה של וואטסאפ, שהגיעה הלילה לאנדרואיד ואייפון, אי אפשר לצרף אתכם שוב לקבוצה שיצאתם ממנה, כדי לא להציק לכם ולהספים אתכם. עכשיו רק חסרה לנו קצת שליטה על מי יכול מלכתחילה לצרף אותנו לקבוצה ונהיה ממש מרוצים.

אגב, אם עזבתם קבוצה ושיניתם את דעתכם, לא הכל אבוד. מה שמנהלת הקבוצה צריכה לעשות עכשיו הוא לשלוח לכם קישור להצטרפות. היא לוחצת על שם הקבוצה, שם יש קישור להזמנה - שולחת לכם, ואתם מצטרפים.

בנוסף לפרט הקטן והחשוב הזה, הוצגה רשימת השיפורים הבאה:

  • כל קבוצה מכילה עתה תיאור, שמאפשר למנהלים לפרסם כללים שיוצגו לכל מצטרף חדש בראש הקבוצה (ולכל מי שרוצה בעמוד המידע שלה).
  • המנהלים יכולים להחליט מי יכול לשנות את שם, תיאור ותמונת הקבוצה.
  • ניתן לחפש חברים בקבוצה דרך עמוד המידע שלה.
  • אם לא עקבתם מקרוב אחרי הקבוצה ופספסתם הרבה פעילות, כאשר תחזרו יוצג לכם כפתור "@" בתחתית הצ'ט שיציג לכם תקציר של האזכורים שלכם שעלו מאז הפעם האחרונה שנכחתם בקבוצה.
  • מנהלים יכולים לבטל הרשאות ניהול למנהלים אחרים - חוץ מיוצר הקבוצה, כפי שכבר נחשף בגרסת בדיקה של האפליקציה בינואר והתחיל להגיע לכולם בשבועות האחרונים.

אבל עם כל הכבוד, אנחנו נשארים בטלגרם. רוצים להצטרף לערוץ שלנו? חפשו NextIL@ (לא באמת צריך אותיות גדולות, זה סתם נראה יותר טוב).