אם גם אתם כמו רוב האנשים בעולם מעבירים את הבילוי בשירותים בעזרת הסמארטפון והטאבלט, האפליקציות הבאות יעזרו לכם לשדרג את החוויה - קבלו חמש אפליקציות שירותים מוצלחות במיוחד:

לגלגל נייר טואלט וירטואלי

אפליקציית iDragPaper החינמית היא למעשה משחק כיפי של זריזות אצבעות שיכול להעביר לכם את הזמן בשירותים. אם אתם מאלה שאוהבים למשוך נייר מתוך שעמום או סתם שובבות יתר, הוא ידכא לכם את הדחף ויחסוך הרבה נייר טואלט.

מה עושים? בוחרים את סוג גליל נייר הטואלט עם ההדפס שרוצים, יש מגוון אופציות יצירתיות, דולרים למשל, ומתחילים לגלגל את הנייר במהירות, יש שעון שסופר לכם את הזמן ואם תהיו ממש מהירים יכול להיות שתקבעו שיא. חוץ מזה, אתם יכולים גם לשתף את ההישגים שלכם עם החברים בטוויטר ובפייסבוק.

אין תמונה
מגלגלים ושוברים שיאים. אפליקציית iDragPaper

האם זה ירד?

רגעי האימה אחרי הורדת המים יימנעו אם תורידו את האפליקציה החינמית אתגר השירותים.

ומה האתגר? חברת 'אמריקן סטנדרט' ערכה ניסוי רחב ובדקה מה ניתן להוריד בשירותים, מבלי לסתום את הצנרת. אחרי שתתחילו את האתגר, תצטרכו להחליט האם הפריט שלפניכם ירד כשתפעילו את הניאגרה. אחרי שתחליטו, תזכו לצפות בסרטון מפורט עם התשובה.  

מלחמת שירותים

Toilet War הוא משחק תפקידים שבו אתם יכולים לגלם שרת או סדרן בשירותים ציבוריים. תפקידו של השרת הוא לספק נייר טואלט בכמויות הנכונות כך שלא יחסר לאף אחד והסדרן קיבל סוג של תפקיד אלוהי ומחליט מתי ובאיזה סדר יכנס לעשות את צרכיו בשירותים הציבוריים. המטרה העיקרית היא שכולם יהיו מרוצים במינימום משאבים. למרות שבתיאור האפליקציה הם מבטיחים אותה בחינם, באייטיונס היא עולה  0.99 דולר  

אין תמונה
אפליקציית Toilet War

עושים ומכסים

עוד אפליקציה שקשה לדמיין איך אנשים חיו לפניה היא cover-up.

היא אמנם עוצבה עבור נשים, אך גם הגברים יכולים להשתמש בה. מה היא עושה? כשמה היא, "מכסה" את הצלילים הלא נעימים שאנשים מייצרים בשעת השירותים שלהם, זאת על ידי מבחר צלילי רקע טבעיים, ביניהם הורדת מים, מייבש ידיים ועוד. המחיר 0.99 דולר ושווה כל סנט.

הרשת החברתית של עושי הצרכים

ואם כבר שירותים, לא באמת חשבתם שאף אחד לא יפתח אפליקציה בשם iPoo, נכון?

אז הנה, iPoo היא רשת חברתית שמרכזת את כל אלה שנמצאים כרגע על האסלה ומסיבה כלשהי רוצים לחלוק את החוויה עם העולם.  

ומה עושים אחרי שמורידים את האפליקציה ועושים צ'ק אין? יש מגוון פעילויות לאנשים ניתן לצייר, להתכתב בצ'אט, לראות מפה של אנשים שנמצאים ממש לידכם, ואם אתם בשירותים ציבוריים אז אפשר גם לראות מי היה שם לפניכם.

המחיר 0.99 דולר, חווית השירותים לעולם לא תחזור להיות מה שהיתה פעם.

אין תמונה
הפייסבוק של השירותים

>> ביונסה שברה שיא ציוצים בטוויטר, כמעט 9,000 בשנייה

>> וגם: הסמארטפון הדק ביותר בעולם - הוא באמת דק