סוף סוף: החל מהיום ניתן לבצע שיחות וידאו באמצעות וואטסאפ. שיחות וידאו היו אחד החסרונות העיקריים שלה לעומת מתחרות כמו פייסבוק מסנג'ר, גוגל הנגאאוטס ועוד, שמאפשרות שיחות וידאו כבר מספר שנים.

עם זאת, יש לנו שתי חדשות רעות בשבילכם:

הראשונה היא שלא בטוח שאתם יכולים להשתמש בשיחות הווידאו כרגע. זאת משום שהן זמינות רק בגרסת הבטא של וואטסאפ לאנדרואיד ורק כאשר מתקשרים לחבר אחר שגם הוא משתמש בגרסת הבטא. אמנם, מאוד קל להירשם לגרסה הזו - כל מה שצריך לעשות הוא להירשם אליה כאן ולעדכן את האפליקציה על מכשירכם, אבל גם אז לא תמיד זה יעבוד. בקיצור, כמו כל פיצ'ר חדש - צריך לחכות כמה ימים עד שוואטסאפ תתאפס על עצמב.

החדשה הרעה השנייה היא שמהניסיונות שלנו, כרגע שיחות הווידאו באפליקציה די צולעות - למרות שביצענו אותן באופן-ספייס מאקו, כששנינו מחוברים לאותה נקודת אינטרנט אלחוטית, ניכרו בשיחות עיכוב במעבר הווידאו בין המכשירים, ואף "קפיאות" שלו, שהוציאו את כל הכיף מדיבור פנים אל פנים דרך הסלולר וגרמו לזה להיראות יותר כאילו אנחנו מסתכלים על תמונות אחד של השני.

חדשה נוספת, שאותה נתייג לא כטובה ולא כרעה, היא שכרגע שיחות הווידאו מעט נסתרות. אין להן עדיין כפתור משלהן, וכדי לבצע שיחת וידאו תצטרכו להיכנס לשיחה עם איש הקשר הרצוי, ללחוץ על כפתור השיחה ואז לבחור האם אתם רוצים לבצע שיחת קול או וידאו. כנראה בגירסאות הבאות יופיע כפתור של מצלמה.

ניתן לקוות שבתקופת בדיקת השירות בקרב בודקי הבטא תטפל וואטסאפ בבעיות, כך שכשהשיחות יהפכו זמינות לכולם