חברת טאצ' גרופ, יבואנית מוצרי HTC בישראל, החלה בקבלת הזמנות מוקדמות למכשיר הדגל החדש של היצרנית הטיוואנית, כחודש לאחר שהוכרז בתערוכת הסלולר בברצלונה. המכירה המוקדמת החלה הבוקר (ג') ברשת באג במחיר של 3,999 שקל - מחיר הבסיס הגבוה ביותר לסמארטפון בישראל בשנה האחרונה.

HTCOneM9 (צילום: איתי מקמל, ברצלונה)
HTC One m9 | צילום: איתי מקמל, ברצלונה

ה-One M9, אשר דומה למדי למכשיר הדגל הקודם של היצרנית, ה-One M8, מכיל מסך בגודל זהה של 5 אינץ' וברזולוציה של 1080p. השינוי העיקרי מסתתר תחת מכסה המנוע, שם ביצעה החברה מקצה שיפורים נרחב: בנוסף לשבב ה-Snapdragon 810 מתומן-הליבות, הפועל בתדר 2 גיגה-הרץ ל-4 הליבות המהירות ו-1.5 ג'יגה-הרץ לליבות החסכוניות יותר, ציידה החברה את המכשיר בזיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט בתוספת זיכרון אחסון 32 ג'יגה-בייט הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון.

גם בגזרת המצלמה ביצעה HTC שינויים מהותים. כעת, ניתן לצלם באיכות של 20 מגה-פיקסל, הודות לחיישן מבית טושיבה. חובבי תמונות הסלפי, לעומת זאת, יאלצו להסתפק ב-4 מגה-פיקסל במצלמה הקדמית, אם כי בטכנולוגיית ה-UltraPixel של HTC המבטיחה צילום איכותי למדי בתאורה חלשה.

על הגוף הגדול יחסית, שעוביו 9.6 מ"מ ומשקלו 157 גרם, אחראית הסוללה, שנפחה הוגדל לקיבולת של 2,840 מיליאמפר/שעה – מעט יותר מהדגם הקודם. כאמור, המכשיר זמין החל מהיום להזמנה מוקדמת ברשת באג בעלות של 3,999 שקל, כאשר הוא יגיע לרוכשים ב-12 לאפריל - מיד לאחר הפסח.

הכתבה התפרסמה במקור באתר TGspot