המלחמה על מי תציע טלפון טוב שמחזיק שנים רבות, עם חיי סוללה יעילים מספר גבוה יותר של מצלמות נמשכת: חברת LG חשפה הבוקר (ה') טיזר ל-V40 שמאשר: לסמארטפון החדש שלה יהיו 5 מצלמות.

בניגוד לחברות אחרות שמנסות לשמור על שקט, בכל פעם ש-LG משיקה מכשיר חדש, היא מתחילה לטפטף פרטים בשבועיים שלפני ההשקה, שמאשרים את רוב השמועות וההדלפות. על פי הודעה שפורסמה בקוריאנית בלבד, ועל פי סרטון של 30 שניות בגבו של ה-V40 יהיו שלוש מצלמות - אחת ליד השניה, ובקדמתו יהיה שתי מצלמות סלפי. 

בכל עדשה יהיה מוקד (זום) שונה, ומפתח צמצם שונה בשביל שיהיה אפשר לצלם את מה שאתם מביטים בו באופן שונה, בלי לזוז מהמקום. ובשביל שיהיה גימיק שיווקי לטלפון. גודלו של ה-V40 יהיה זהה ל V30 אך המסגרת תהיה צרה יותר, כך שהמסך יהיה בגודל 6.4 אינץ'.

חברת LG לא מספקת פרטים נוספים וטכניים על הסמארטפון אך כן מבטיחה, ובכן, שיהיה לו מגע של משי. באמת. בטיזר שפורסם טוענים שהשיוף וההברשה של גב הזכוכית מעניקים לו את המגע הרך הזה. מה זה אומר? כנראה לא הרבה אבל נדע כשמישהו יגע בו.

ה V40 יהיה זמין בכחול, אפור ואדום, ויושק בניו יורק ביום רביעי הקרוב. בחודש הקרוב אנחנו צפויים לראות גם סמארטפונים חדש של וואווי, נוקיה, גוגל, וואן פלוס ואולי סמסונג. אפל תוציא לחנויות את אייפון Xr, הדגם החדש השלישי וה"זול" שהציגה בהשקה שלה, לפני שבועיים.